TVN STYLE - ROZPOCZĘŁA SIĘ JESIEŃ !

Jesiennie nowości nie zdążyły na dobre pojawić się na antenie, ale kontynuacje popularnych serii znalazły ciepłe przyjęcie wśród wiernych widzek, w przeważającej części z miast powyżej 50 tysięcy (AFF = 157).

Program wnętrzarski „Dorota was urządzi” niezmiennie króluje wśród formatów produkcji polskiej. Pierwsze dwa tygodnie emisji zanotowały aż 2,9% udziału w grupie docelowej.

Świetny wynik osiąga również drugi sezon „Afery fryzjera”. W nowym sezonie programu Maciej Wróblewski wyruszy na pomoc podupadającym zakładom fryzjerskim, które bez jego pomocy nie dotrwałyby prawdopodobnie nawet do końca miesiąca! Na miejscu sprawdzi umiejętności całego personelu, zajrzy w każdy kąt, przejrzy rachunki i używany sprzęt. Czekają na niego nie lada niespodzianki: fryzjerzy bez żadnego wykształcenia i doświadczenia w zawodzie, zardzewiały sprzęt oraz akcesoria sprzed dwudziestu lat, ale to tylko wierzchołek góry lodowej! Maciej dokładnie przyjrzy się pracy każdego salonu i postara się znaleźć receptę na jego problemy.

20 IX wystartował długo oczekiwany reality show „Cofnij czas”. To program z prawdziwą misją! Pomoże on ludziom odzyskać idealną wagę, zdrowie i dobrą kondycję fizyczną. 12 osób: z nadwagą, prowadzących niezdrowy tryb życia i borykających się z jego powodu z wieloma schorzeniami – stoczy na oczach widzów zaciętą walkę o powrót do dobrej formy. Pomogą im w tym specjaliści: trener, psycholog i lekarz-dietetyk. Z pewnością okaże się on inspiracją dla wielu osób po drugiej stronie ekranu!

Widzki oczekują też z niecierpliwością na nowość „I że cię nie opuszczę aż do ślubu” z Izabelą Janachowską, która niczym dobra wróżka pomoże parom uratować przed organizacyjnych chaosem ich wielki dzień i sprawi, że będzie on najpiękniejszy w ich życiu. Na ten hit trzeba będzie jednak poczekać aż do 24 października.

Dane: NAM, 01 – 16 IX ’15, K16-49 C50+; AFF K16-49c50+ vs. A16-49