REKORDOWE UDZIAŁY PASMA FILMOWEGO W TVN7

Pasma filmowe to niewątpliwie mocny punkt ramówki kanału TVN7. Pod koniec ubiegłego roku średnie udziały pasma przekroczyły 4,1% w grupie komercyjnej, co jest niewątpliwie rekordowym wynikiem.

W grudniu 2014 roku w TOP3 najlepiej oglądanych filmów znalazły się: Wykidajło (AMR 629 588), Infiltracja (AMR 617 815) oraz Shaft (AMR 579 438).

W lutym pasmo filmowe będzie obecne na antenie już od godziny 18:00 - będzie komediowo, przygodowo i familijnie. Codziennie od poniedziałku do piątku każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród 18 emitowanych pozycji filmowych pojawią się takie hity jak: Elf, Dennis znów rozrabia czy Andre.

W TVN7 nie zabraknie również znanych seriali. Pod koniec zeszłego roku swoją premierę miał oparty na prawdziwych zdarzeniach serial Graceland, który opowiada o grupie agentów FBI, DEA oraz Służby Celnej działających wspólnie i mieszkających pod jednym dachem. Ich siedziba jest nieoficjalnie wykorzystywana jako lokal operacyjny do walki z handlarzami narkotyków. W grudniu średnia minutowa oglądalność serialu przekroczyła 102 tys. w grupie komercyjnej a najlepiej oglądany odcinek był emitowany 22 grudnia i przyciągnął prze ekrany telewizora ponad 122 tys. widzów!

Dane: NAM, XII 2014, SHR%, AMR, A 16-49