RED CARPET TV – RELACJE WPROST Z GORĄCYCH PREMIER, EVENTÓW I POKAZÓW

Kolejne „gorące” relacje “na żywo” w pasmie RED CARPET LIVE - najbliższa, planowana na dzień 17.12.2019 o godz. 19:00 relacja z premiery filmu „FUTRO Z MISIA” oraz dwie kolejne z filmów „SERCE DO WALKI” (19.12.2019, godz.

19:00) oraz kontynuacji legendarnej już serii „PSY 3. W IMIĘ ZASAD”(14.01.2020, godz. 19:00). Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Red Carpet TV kontynuuje relacje „na żywo” wprost z „czerwonego dywanu” premier filmowych, teatralnych oraz spektakularnych eventów i pokazów. Widzowie mogą w bezpośredniej telewizyjnej relacji wysłuchać i podziwiać gwiazdy, ale również nieznanych szerszemu ogółowi członków ekip realizacyjnych.

Już 17 grudnia 2019 o godz. 19:00 widzowie będą mieli możliwość obejrzenia bezpośredniej relacji z uroczystej Gali Premierowej Filmu ”FUTRO Z MISIA” w reżyserii Michała Milowicza. W filmie występuje plejada znanych i lubianych aktorów : Iza Miko, Olaf Lubaszenko, Cezary Pazura , Michał Milowicz, Sławomir Zapała i inni.

Następna relacja z cyklu „RED CARPET LIVE” planowana jest na dzień 19 grudnia 2019 o godz. 19:00, kiedy to pokażemy bezpośrednią relację z galowej premiery filmu „SERCE DO WALKI” w reżyserii Kacpra Anuszewskiego.

Nowy Rok w paśmie RED CARPET LIVE zainaugurujemy 14.01 o godz. 19.00 relacją z Gali Premierowej z kultowego filmu „PSY 3. W IMIĘ ZASAD”. W kontynuacji legendarnej już serii Władysława Pasikowskiego w swoich życiowych rolach wystąpią: Bogusław Linda (jako Franz Maurer), Cezary Pazura (jako Waldek Morawiec), Artur Żmijewski (jako Radosław Wolf) i Edward Linde-Lubaszenko (jako Kapitan Stopczyk).

Nie Zawsze Czerwony Dywan” - Po Annie Popek i Aleksandrze Koniecznej kolejny odcinek cyklu poświęcony jest kultowej aktorce młodego pokolenia - Magdalenie Różczce. Planowane kolejne odcinki „kobiecej serii” poświęcone będą Paulinie Smaszcz – Kurzajewskiej, Alicji Węgorzewskiej, Romie Gąsiorowskiej.

Ramówka stacji jest zbudowana na czterech pasmach tematycznych RED NOW, RED POP, RED Classic, RED LIVE. Pasma te wypełnia obecnie większość własnych pozycji programowych oraz dokumentalne cykle biograficzne i seriale, a także klasyka kina.

Red Carpet TV jest dostępna w większości sieci kablowych oraz na platformie satelitarnej C+ (od 01.01.2020r. pozycja nr 189, zamiast dotychczasowej 213).