Przełomowa medycyna w nowym programie TVN Style – już wiosną

W 2014 roku kanał TVN Style umocnił pozycję lidera wśród kanałów tematycznych skierowanych do kobiet. Udział TVN Style w grupie kobiet 16-49 z miast powyżej 50 tysięcy mieszkańców wyniósł 1,42%. Zasięg w grupie komercyjnej kobiet to aż 3,2 mln. Tak wysokie parametry zapewniają kanałowi TVN Style niezmienną pozycję wśród kanałów skierowanych do kobiet. Polsat Cafe zanotował wynik 0,43% SHR w grupie kobiecej z miast. Kanał TVN Style to nie tylko lider stacji kobiecych, ale również kanał znajdujący się na 2 pozycji pod względem zasięgu wśród wszystkich stacji o dystrybucji kablowo – satelitarnej w mijającym roku.

Niewątpliwie jedną z najchętniej oglądanych kategorii programowych stanowią te związane z medycyną estetyczną. Widzowie upodobali sobie w szczególności te poruszające niezwykłe historie ludzkie -program „Sekrety chirurgii” oraz „Życie bez wstydu”. W 2014 roku były one najchętniej oglądanymi polskimi reality show w TVN Style. Program „Sekrety chirurgii” osiągnęły wysokie wyniki - udział serii na poziomie 1,8% oraz średni zasięg odcinka na poziomie 110 000 widzów w grupie komercyjnej kobiet z miast. Równie wysokim zainteresowanie widzek cieszyło się „Życie bez wstydu” - przy udziale całej serii = 1,45% oraz  średnim zasięgu odcinka = 112 000 widzek w wieku 16-49 z miast powyżej 50 tysięcy.

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom widowni, TVN Style planuje emisję przełomowego programu medycznego, jakiego jeszcze nie było w polskiej telewizji –  ”Sekrety lekarzy”. Ujawni on całkowicie innowacyjne możliwości medycyny – wiele z nich po raz pierwszy zostanie zrealizowanych – a wszystko to na oczach widzek TVN Style. Medyczne sekrety zdradzi czołówka najsłynniejszych polskich lekarzy praktykujących, wykładających i prowadzących badania również poza granicami kraju. Przywrócą oni ludziom nadzieję na wyzdrowienie i odzyskanie doskonałego wyglądu, a historie uczestników programu wzruszą do łez. Przed dwoma laty Nobla dostał twórca komórek macierzystych – ujawnimy, w jaki sposób działa ten wynalazek, mogący odmładzać, leczyć z cukrzycy, reumatyzmu, a nawet regenerować serce po zawale. Rekonstrukcja twarzy, leczenie migreny za pomocą botoksu – pokażemy to jako pierwsi! Amortyzator stawu kolanowego może pozbawić tysiące pacjentów koszmarnego bólu kości. O tym, czy będzie wprowadzony na rynek w Stanach Zjednoczonych i Europie zadecydują operacje przeprowadzone w polskiej klinice. Efekt będzie można zobaczyć już w marcu!

Dane: NAM, W16-49C50k+,W16-49, SHR%, RCH 1.01-15.12.2014