PREMIERY WYJĄTKOWYCH SERIALI JUŻ W LUTYM NA KANALE FOX

Luty na kanale FOX to przede wszystkim premiery seriali! Już niedługo pojawi się wyczekiwana, druga część dziesiątego sezonu The Walking Dead, z której widzowie dowiedzą się, jak ich ulubieni bohaterowie przeżyją kolejne wyzwania rzucane przez los. Drugą premierą lutego jest Stumptown, opowiadający o trudach pracy niekonwencjonalnej detektyw z Portland.

STUMPTOWN

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 3 LUTEGO O GODZINIE 21:05

Oparty na serii powieści graficznych o tej samej nazwie, Stumptown ukazuje przygody Dex Pariosem, silnej, asertywnej i bystrej weteranki armii, która ma skomplikowane życie miłosne, długi hazardowe i brata w Portland, którym musi się zająć. Umiejętności wyniesione z wojska czynią ją świetnym prywatnym detektywem, ale jej zuchwały, nieskruszony styl bycia sprawia, że jest celem dla przestępców, a lokalna policja nie chce z nią współpracować. W roli głównej można podziwiać aktorski kunszt Cobie Smulders (Jak poznałem waszą matkę), która wciela się w niesforną panią detektyw.

THE WALKING DEAD

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 24 LUTEGO O GODZINIE 22:00

The Walking Dead wraca z drugą odsłoną najnowszego sezonu i przyniesie wiele odpowiedzi na pytania dręczące widzów po poprzednich odcinkach. Zarówno Gamma, jak i córka Alfy, Lydia, ostatnio widziana, gdy wchodziła sama na terytorium matki, będą miały duży wpływ na pozostałą część dziesiątego sezonu. Co wydarzy się w drugiej części dziesiątego sezonu? The Walking Dead 10 powraca z nowymi odcinkami 24 lutego o 22:00 na kanale FOX. A dla wszystkich widzów, którzy nie mogą spać w nocy, FOX ma bardzo dobre wieści – premierowe odcinki będzie można oglądać na antenie kanału co poniedziałek o 3:30 w nocy, czyli pół godziny po premierze w USA.

FOX zamknął czwarty kwartał z bardzo dobrymi wynikami: w porównaniu do roku poprzedniego w tym samym okresie, osiągnął aż o 10,5% większy udział w grupie komercyjnej A16-49. Ponadto w docelowych grupach kobiecych uzyskał SHR o wartości: 1,25% W25-49 100K+ i 1,21% W25-49 500K+.

Dane: NAM, 06:00-25:59, Q4 2019 vs Q4 2018, SHR%, DayParts.