POLSAT COMEDY CENTRAL EXTRA - WIOSENNA RAMÓWKA Z KOMEDIAMI

W marcu na kanale Polsat Comedy Central Extra do najlepiej oglądanych produkcji należały m.in.: “Świat według Kiepskich”, “Przyjaciele” i “‘Allo’ ‘Allo!”. W maju na widzów czekają kolejne kultowe produkcje komediowe.

Jeszcze w kwietniu najlepszy kabaret polskiej sceny. Od poniedziałku do piątku o godz. 10:30 emisja “Kabaretu na żywo”. Na antenie nie zabraknie również kultowego sitcomu “Przyjaciele”. Przygody Moniki, Rachel, Phoebe, Rossa, Chandlera i Joey’ego widzowie mogą oglądać w soboty i niedziele od godz. 21:30.

W majowej ramówce Polsat Comedy Central Extra znajdzie się kolejna porcja polskich i zagranicznych programów, które bawią i przy których można się zrelaksować. Od poniedziałku do piątku od godziny 16:20 fani brytyjskich produkcji mogą spędzić wolny czas z bohaterami “”Allo ‘Allo!”. Następnie, emisja polskich seriali - “Świata według Kiepskich”, “I kto tu rządzi?” oraz “Niani”. Zakończeniem bloku będą niezastąpieni “Przyjaciele”. Dodatkowo, dla wszystkich wielbicieli nieskazitelnego, polskiego humoru stacja przygotowała odcinki “Drunk History - Pół Litra Historii”. Emisja programu od poniedziałku do piątku o godz. 23:00. W ramówce stacji nie zabraknie produkcji dla koneserów sceny stand-up’u. Lokalna produkcja “Comedy Club” łączy w sobie wszystko to, czego widzowie potrzebują na zakończenie dnia. Emisja programu od poniedziałku do piątku o godz. 23:30.

źródło: Nielsen, 2020.03-04.14, udział, zasięg dzienny, ranking wg % ratingów kanału, 0600-2559, A16-49.