PAŹDZIERNIKOWE HITY TVN TURBO TO SPORTOWE EMOCJE I DOKUMENTY

Kanał ma za sobą bardzo dobry miesiąc. Udział w rynku TVN Turbo, osiągnął w październiku b.r. niemal 1,25%, co oznacza wzrost o 27%, porównując do miesiąca poprzedniego. Jest to jeden z najlepszych wyników stacji w tym roku!

Do sukcesu stacji przyczyniły się z pewnością propozycji programowe, które TVN Turbo zaserwowało swoim widzom w październiku. Do hitów ramówki zaliczyć można mecze piłki nożnej „LIGA EUROPEJSKIA UEFA”. Niektóre z październikowych rozgrywek uzyskały SHR% w grupie mężczyzn 16-49 z miast powyżej 50 tys. mieszkańców na poziomie 10,05%. Łącznie, październikowe rozgrywki Ligi Europejskiej na antenie TVN Turbo zgromadziły przed telewizorami ponad 1 844 000 widzów powyżej 4 roku życia.

Jeszcze większą popularnością cieszyła się kolejna hitowa pozycja programowa, która przyciągnęła w październiku przed ekrany ponad 3 000 000 widzów powyżej 4 roku życia. „UWAGA! PIRAT!” to serial dokumentalny produkcji polskiej, który opowiada o codziennej pracy funkcjonariuszy naszej drogówki. Program dotarł do niemal 14% (COV%) mężczyzn 16-49 z miast powyżej 50 tys. mieszkańców.

Niekwestionowanym zwycięzcą październikowej ramówki był jednak serial dokumentalny pt: „PARSZYWA DWUDZIESTKA”, który uzyskał zasięg na poziomie 17% (COV%). W ciągu miesiąca obejrzało go ponad 4 600 000 widzów w wieku 4+. Serial „Parszywa dwudziestka” to wyjątkowa pozycja w ramówce TVN Turbo. Fabułę tego programu kreśli spontanicznie samo życie. Aktorami zostają przypadkowi bohaterowie, którzy nie planując tego wcześniej, zrobili coś niezwykłego. Wzbudzają niezwykłe emocje i prawdziwą adrenalinę. Do tego jeszcze kamerzysta, który znalazł się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie…

Źródło: NAM, SHR%, COV%, m 16-49 c50+, a 4+, 01-10.2013