MOTOWIZJA - OD WRZEŚNIA NOWY POLSKI PROGRAM „MOTOŚLAD”!

Od września na antenie Motowizji zobaczymy nowy polski program „MotoŚlad” – nie  tylko o motocyklach. Program poprowadzi Aleksander Ostrowski – dziennikarz - motoryzacyjny pasjonat (Jednoślad – TVN Turbo, Monoślad – Polsat Play). Na co dzień Ostrowski jest dziennikarzem Antyradia i prowadzi od poniedziałku do piątku, swój autorski program Ostry Dyżur oraz w każdą środę audycję motoryzacyjną Motoślad. Pasjonat motocykli, często pojawia się na zlotach motocyklowych, na których spotyka wielu przyjaciół z przeróżnych klubów. Sam także stworzył i przez wiele lat współprowadził klub motocyklowy Jazda Polska.

W każdym programie „MotoŚlad”, Ostry uczciwie opowie wam o motocyklu nowym, używanym custom i motocyklu zabytkowym. Sprawdzimy dla was nowego Harley’a 750 i jeśli znajdziemy w nim jakieś wady to na pewno o nich usłyszycie. Odwiedzimy najciekawsze imprezy motocyklowe, a także garaże naszych widzów – pasjonatów dwóch i czterech kół. Pokażemy prawdziwe perły motoryzacji jak Harley XL czy Simpson Shule. MotoŚlad to program dla każdego kto chce się dowiedzieć prawdy o motocyklach, samochodach, ludziach którzy na nich jeżdżą i zajawkach które ich kręcą…

Motowizja to wyjątkowy kanał motoryzacyjny, który przez 24 godziny na dobę ukazuje pełen obraz świata motoryzacji.

Motowizja to zarówno spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości na dwóch i czterech kołach, jak również niezapomniane spotkania z legendami i klasykami motoryzacji. Motowizja to także sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii DTM i Formuły E, a także relacje z rajdów WRC oraz Volkswagen Golf Cup i GT4. Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na wyłączność na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV – pozycja 136, w jakości HD w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w sieci TOYA na kanale 32, a także w innych dobrych sieciach kablowych. Kanał można oglądać 24 godziny na dobę, w całości w polskiej wersji językowej.

Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.