NOWY SEZON TALKING TOM & FRIENDS TYLKO W TELETOON+

teleTOON+ 5 października zaprasza na premierę kolejnego, już piątego sezonu serialu “Talking Tom & Friends”. Epickie przygody gadających przyjaciół znów rozbawią widzów do łez!

TALKING TOM & FRIENDS 5

Tom od zawsze chciał zostać gwiazdą! Niestety wciąż daleko mu do wielkości. Wraz z grupą swoich wspaniałych przyjaciół, uzbrojony w sprzęt komputerowy, niesamowite pomysły oraz niepowtarzalne poczucie humoru staje przed misją zdobycia sławy za wszelką cenę. Tom jako lider paczki razem z Angelą - wschodzącą gwiazdą muzyki pop, Benem - wyjątkowo inteligentnym geekem, psem Hankiem i złośliwym Gingerem rozgrzeją serca widzów, a także rozbawią ich do rozpuku.

EMISJA: OD 5 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 18:55

teleTOON+ zaprasza również na codziennie maratony po szkole z ulubionymi bohaterami:

ZWIERZAKI-PRZEBIERAKI

Życie dzikich zwierząt nie jest proste. Codziennie muszą mierzyć się z różnymi niebezpieczeństwami i zdobywać pożywienie. A gdyby tak przebrać się za zwierzę domowe? I dostać pyszne jedzonko na talerzu? Zapraszamy na zwariowaną komedię o Zwierzakach – Przebierakach!

EMISJA: W KAŻDY PONIEDZIAŁEK, GODZ. 16:00

SIOSTRY

Nastoletnia Wendy i młodsza o kilka lat Marine są typowymi siostrami – choć ciągle sobie dokuczają, to mimo to bardzo się kochają i nie mogą bez siebie żyć. Młodsza naśladuje starszą i zabiega o jej uwagę, wtrącając się w jej sprawy: randki, imprezy, prowadzenie pamiętnika. Starsza nie pozostaje jej dłużna. A zabiegani rodzice często nie mogą sobie dać rady z szalonymi córkami. Wszystkie niesnaski między dziewczynami jednak idą na bok, gdy którąś z nich spotyka coś przykrego – wtedy okazuje się, że kochają się prawdziwą siostrzaną miłością.

EMISJA: W KAŻDY WTOREK, GODZ. 16:00

MUSTANG: DUCH WOLNOŚCI 2

Drugi sezon wyjątkowej opowieści o odważnej dwunastolatce Lucky, urodzonej liderce. Gdy wraz z ojcem przenosi się z dużego miasta na ranczo, odkrywa moc nowych możliwości. Jej życie zmienia się po spotkaniu dzikiego mustanga – Ducha. Ich znajomość przeradza się w niezwykłą przyjaźń, a łącząca ich więź wydaje się nie do rozerwania. Widzowie zobaczą najnowsze przygody głównej bohaterki z jej najlepszymi przyjaciółkami – Abigail, Pru i oczywiście Duchem. 

EMISJA: W KAŻDĄ ŚRODĘ, GODZ. 16:00

TALKING TOM 4

Talking Tom i jego przyjaciele mają setki pomysłów na spełnienie swoich marzeń. Ferajna poznaje nowych przyjaciół i stawia czoła nowym wrogom. Jej największą siłą jest przyjaźń! Ten pełen uroku serial animowany powstał w oparciu o niezwykle popularną  aplikację mobilną, w której zwierzęce postacie w zabawny sposób powtarzają słowa użytkownika.

EMISJA: W KAŻDY CZWARTEK, GODZ. 16:00

TO JAKIEŚ CZARY!

Życie Toma i Cindy w krainie baśni nie ma happy endu. Ich rodzice, wróżka Willow i jej ukochany mąż Gregore, zreformowany ogr, są zmuszeni wyemigrować i osiedlić się ze swoimi dziećmi w realnym świecie. Tu muszą stawić czoło zupełnie nowym trudnościom, ale niełatwo walczyć ze starymi  przyzwyczajeniami. Każdy problem próbują rozwiązać za pomocą magicznej różdżki! Niestety, na Ziemi nie ma gwarancji szczęśliwego zakończenia, zwłaszcza gdy do niefrasobliwej rodzinki dołączają inne magiczne przybłędy, takie jak Ferocia, czarownica o niewyparzonym języku, lub ropucha Jego Wysokość, wciąż szukający tej jedynej, która obdarzy go magicznym pocałunkiem.

EMISJA: W KAŻDY PIĄTEK, GODZ. 16:00

teleTOON+ to stacja, która posiada wyjątkową ofertę programową. Prezentuje popularne wśród dzieci seriale animowane z największych światowych wytwórni. Kanał jest dobrze dopasowany do dziewczęcej widowni i osiąga wysokie parametry mediowe: AFF 230 (W4-9), AFF 159 (W4-12).

DANE: NAM, VI-VIII 2020 AFF vs A4-12, 06:00:00 – 20:59:59.