NIESAMOWITE BIŹNIACZKI LEXI I LOTTIE ORAZ SUPER4 TYLKO W TELETOON+

teleTOON+ to świat niekończącej się zabawy! Stacja pokazuje popularne wśród dzieci na całym świecie seriale animowane i aktorskie z największych europejskich wytwórni. Wyjątkowa oferta programowa kanału sprawia, że jest on idealnie dopasowany do dzieci w wieku szkolnym (A 4-9) AFF = 115! teleTOON+ śledzi sprawy i tematy interesujące młodych widzów i zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie, a już tej wiosny zaprasza na Lexi i Lottie, czyli zwariowane bliźniaczki na tropie przygody!

LEXI I LOTTIE: BLIŹNIACZKI NA TROPIE

Poznajcie Lexi i Lottie – sympatyczne dwunastolatki, dla których żadna zagadka nie jest straszna.

Lexi i Lottie to 12-letnie siostry bliźniaczki, które są detektywami. Kiedy w ich rodzinnym miasteczku dochodzi do przestępstwa, siostry podejmują się rozwiązania zagadki. Pomaga im ich siostrzana telepatia, mysz ze smykałką do poszukiwania wskazówek i dziennikarz Fred. Lexi, Lottie, Fred i mysz Mozart rozwiążą każdą zagadkę w mieście.

EMISJA: OD 04.06 PN-PT 11:05/17:05

SUPER 4 SEZON2

Piraci dosiadający dinozaury, rycerze pojedynkujący się z robotami i  walczący o ocalenie świata z szalonymi naukowcami. Widzieliście coś podobnego? Teraz zobaczycie! Wszystko jest możliwe w świecie Playmobile!

Bohaterowie serialu rycerz Alex, pirat Ruby, agent Gene i wróżka Iskierka walczą z siłami zła. Zawsze stają w obronie słusznej sprawy i zjawiają się natychmiast, jak pojawia się niebezpieczeństwo. Jeżeli chcecie przeżyć niesamowite przygody w zapomnianej świątyni, uratować miasto pogrążone w tysiącletnim śnie, powstrzymać roboty, które wymknęły się spod kontroli czy odnaleźć skarb ukryty na odległej wyspie piratów, to serial dla Was!

Serial powstał w oparciu o popularną serię zabawek PLAYMOBIL, które w 2014 roku obchodziły swoje czterdziestolecie. Świat PLAYMOBIL to tematyczne zestawy figurek, budynków, zwierząt i różnorodnych akcesoriów.

EMISJA: OD 18.06  PN-PT 12:45

Dane: NAM, I - IV 2018, AFF A4-9 vs A4-12, 6:00 – 20:59, Adex