MTV POLSKA - ZE ŚWIETNĄ OGLĄDALNOŚCIĄ „EX NA PLAŻY POLSKA” I 10. SEZONEM PROGRAMU „WARSAW SHORE – EKIPA Z WARSZAWY”

Najnowsza odsłona programu „Ex na plaży Polska”, którego premiera odbyła się 17 września br. roku, cieszyła się rekordową oglądalnością wśród widzów MTV Polska. Średnie wyniki czwartej edycji programu wyniosły 2,30% SHR w grupie komercyjnej A16-49, co oznacza, że nowy sezon osiągnął poziom SHR% ponad dwa razy wyższy niż średnia tego kanału w przedziale czasowym, w którym emitowano program.

Tej jesieni MTV Polska przygotowało dla swoich widzów jeszcze więcej niespodzianek. Na antenę powrócił dziesiąty sezon kultowego programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. W nowej edycji najsłynniejsi imprezowicze w Polsce rozkręcą niejedną balangę nad polskim morzem. Oprócz znanych już wszystkim uczestników programu, w tym „Małej” Ani, Eweliny oraz Damiana „Stiflera”, widzowie zobaczą także na ekranie nowe twarze – energiczną Julię, łamacza kobiecych serc Filipa oraz najbardziej pozytywnego w programie Patryka „Spikera”. Oglądajcie nowe odcinki programu w każdą niedzielę o godz. 23:00.

Na antenie MTV Polska wyemitowane zostaną także nowe odcinki programu „Dziara za dziarę”, w którym odważni uczestnicy będą mogli przekonać się na własnej skórze, czy bliska im osoba jest godna zaufania. Pary zaprojektują sobie nawzajem tatuaże, które będą mogły zobaczyć dopiero po ich wykonaniu! Premierowe odcinki programu w każdą środę o godz. 23:00. MTV Polska wyemituje także nowy program typu reality show „The Royal World”, w którym w jednym miejscu spotykają się współcześni potomkowie arystokratów. Uczestnikom programu na każdym kroku towarzyszyć będzie kamera, dzięki czemu widzowie dowiedzą, jak naprawdę wygląda życie osób pochodzących z wyższych sfer. Premiera „The Royal World” odbędzie się już we wtorek, 27 listopada o godz. 23:00 na antenie MTV Polska.

Dane: NAM, 17 IX – 5 XI 2018, A16-49 SHR%