MTV POLSKA – MTV EMA PRE-PARTY I NOWE LOKALNE PRODUKCJE

9 listopada Warszawę rozpaliło coroczne MTV EMA Pre Party, rozgrzewając fanów MTV przed wielką galą MTV EMA w Londynie. Wydarzenie poprowadzili: Lady Nina, prezenterka MTV Music oraz popularny aktor, Antoni Królikowski. Na scenie pojawili się wszyscy polscy artyści nominowani do nagrody MTV EMA: Bednarek, Dawid Kwiatkowski, Monika Lewczuk, Margaret i Natalia Nykiel. Rywalizację o tytuł Najlepszego Polskiego Artysty wygrał Dawid Kwiatkowski. Na imprezie bawiło się ponad 1100 gości ze świata mediów i show-biznesu. Fani, którzy nie mogli pojawić się na gali, oglądali live stream z czerwonego dywanu na facebookowym profilu MTV Polska. Transmisja osiągnęła zasięg 500 tys. widzów, obejrzało ją ponad 130 tys. osób.

Głównym partnerem wydarzenia była już po raz trzeci marka Apart, obecna na gali z linią zegarków AM:PM.  Partnerem MTV EMA Pre Party 2017 był także portal Pyszne.pl. W ramach współpracy, MTV zrealizowało relacje z MTV EMA Pre-party z udziałem gwiazd emitowane online & offline na platformach MTV Polska oraz MTV Music.

12 listopada, zaledwie trzy dni po warszawskiej imprezie, odbyło się największe rozdanie nagród muzycznych w Europie - MTV EMA w Londynie. Na scenie SSE Arena Wembley pojawiły się największe światowe gwiazdy: Rita Ora, Camila Cabello, Liam Payne, Kesha i Demi Lovato. Widzowie na całym świecie mogli zobaczyć długo wyczekiwany występ Eminema w duecie ze Skylar Grey.  Największym zwycięzcą tegorocznej gali był Shawn Mendes, który zdobył trzy statuetki MTV EMA, a grupa U2 otrzymała honorową nagrodę „MTV Global Icon” z rąk Jareda Leto z 30 seconds to Mars.

W najbliższym czasie widzowie MTV Polska powinni przygotować się na jeszcze więcej wrazeń! Czekają nas wyjątkowe premiery oraz nowe odcinki ulubionych programów: EKIPA Z NEWCASTLE, EX NA PLAŻY POLSKA, DZIARA ZA DZIARĘ oraz świąteczne maratony z WARSAW SHORE I EX NA PLAŻY POLSKA.