DISNEY CHANNEL - NOWA PRODUKCJA MIRACULOUS: BIEDRONKA I CZARNY KOT

Już 8 lutego na antenie Disney Channel zadebiutuje nowy serial o superbohaterach: „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”.

Marinette i Adrien to dwójka niezwykłych nastolatków. Zostali wybrani na wybawców Paryża! Ich misja polega na chwytaniu złych stworów – Akumanów – zdolnych przemienić każdego w czarny charakter. Ochraniając miasto przybierają postać superbohaterów: Marinette zamienia się w Biedronkę, a Adrien w Czarnego Kota. Główni bohaterowie nie znają swoich prawdziwych tożsamości. Marinette nie wie, że w jej sprzymierzeńca wciela się Adrien – chłopak, w którym się potajemnie podkochuje. On z kolei nie ma pojęcia, że Biedronka to Marinette, którą uważa za przyjaciółkę…

Marinette jest nie tylko superbohaterką, ale także pełną entuzjazmu, szczerą i optymistyczną dziewczyną. Została obdarzona zdolnościami manualnymi, a jej pasją jest tworzenie między innymi torebek, ubrań i biżuterii. Ma w pokoju drewnianego manekina, którego używa do realizacji swoich modowych pomysłów.

Adrien to syn sławnego paryskiego projektanta mody. Mieszka w willi z widokiem na Wieżę Eiffla i nie brakuje mu niczego, oprócz zwykłego życia!

Ojciec chłopaka jest nadopiekuńczy. Zatrudnił asystenta, który opiekuje się synem i pilnuje go pod jego nieobecność. Młody superbohater nieustannie usiłuje wymknąć się spod opieki asystenta, co nie jest łatwe!

Piosenka tytułowa, której premiera zaplanowana jest na początek lutego, zostanie wykonana przez wschodzącą gwiazdę polskiej estrady o pseudonimie Lanberry (Małgorzata Uściłowska). W wykonaniu towarzyszy jej Jakub Jurzyk.

Nowa produkcja Disney Channel będzie intensywnie promowana zarówno
w mediach własnych, jak i zewnętrznych. Szerokie możliwości komunikacji wokół serialu umożliwią efektywne dotarcie do dziewczynek w wieku szkolnym. Disney Channel jest liderem wśród wszystkich kanałów dziecięcych w dotarciu do tej grupy (AFF = 172!).

 

Emisja premierowych odcinków serialu od 8 lutego, od poniedziałku do piątku o 17:05.

 

Źródło: NAM, AFF w 4-12 vs. all 4-12, 2015, Daypart 06:00-20:59