MINIMINI+ ZAPRASZA NA ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z NAJLEPSZYMI PRZYJACIÓŁMI!

MiniMini+ jest idealnie dopasowanym dziecięcym kanałem do grupy  przedszkolnej 4-7 lat (AFF = 153). Jest to bezpieczna telewizja dla najmłodszych. Treści prezentowane na antenie stacji są starannie selekcjonowane, dobierane do wieku i możliwości percepcyjnych najmłodszych. Doskonale dobrane pozycje programowe przekładają się na świetne wyniki oglądalności - w pierwszej połowie 2017 roku, kanał MiniMini+ zanotował SHR na poziomie 4,1% w grupie A 4-7.  Stacja jednak nie zwalnia tempa i zaprasza na grudniowe spotkanie z najlepszymi przyjaciółmi!       

KSIĘŻNICZKA HANIA I GRYMASEK

MiniMini+ w grudniu zaprasza na własną super produkcję! Pełna humoru seria animowana o perypetiach małej księżniczki i jej przyjaciela - marudnego  Grymaska.

Za górami, za lasami było sobie Królestwo. Żyjąca w nim wrażliwa i bardzo ciekawa świata Księżniczka Hania posiadała niezwykłą zdolność znajdowania rozwiązań w trudnych sytuacjach. Dziewczynka nie miała rodzeństwa, dlatego  pewnego dnia postanowiła zaadoptować zwierzątko. Tak oto w Pałacu pojawił się Grymasek, który widzi wszystko w czarnych kolorach. Czy pomimo różnic uda się im zaprzyjaźnić? Co powiedzą Tata Król i Mama Królowa, gdy zobaczą nowego mieszkańca zamku? Czy przyjaciel Hani - Franek polubi marudne stworzonko? Mali widzowie dowiedzą się wszystkiego, oglądając serię przygód tej niezwykle sympatycznej pary.

Emisja: 25-29/12 pn-pt 10:40

BARBIE DREAMTOPIA

Barbie Dreamtopia to seria, w której widzowie przeniosą się do magicznego świata, gdzie spełniają się marzenia!

Tym razem główną bohaterką jest najmłodsza siostra Barbie – wesoła i żądna przygód Chelsea. Wraz ze swoim wiernym kompanem, szczeniaczkiem Honey, Chelsea odkrywa kolorowy, zaczarowany świat swojej wyobraźni – Dreamtopię. Bajkowy świat marzeń został podzielony na cztery magiczne obszary: Krainę Tęczy, Krainę Długowłosych, Krainę Słodkości i Krainę Klejnotów. Włada nimi starsza siostra dziewczynki z Rodziny Księżniczek, która wspólnie z odważną Chelsea przeżyje masę niezapomnianych przygód.

Filmy Barbie Dreamtopia cieszą się ogromnym powodzeniem, ich oglądalność sięga nawet 104 703 AMR (3 IX 2017)! W grudniu MiniMini+ przygotowało dla swoich widzów prawdziwą nowość - serial Barbie Dreamtopia!

Emisja: 23-24/12 sb-nd 12:50

ŻÓŁWIK SAMMY 2

Dla wiernych widzów MiniMini+ przygotowało kolejny sezon przygód w podwodnym świecie wraz z bohaterem popularnego filmu kinowego żółwikiem Sammym! Morskie głębiny kryją w sobie wiele tajemnic! Poznawanie ich to wielka przygoda! 

Odważny Ricky i rozważna Ella to bratnie dusze, które urodziły się tego samego dnia, na tej samej plaży. Wraz z rodziną i przyjaciółmi mieszkają w wiosce na rafie koralowej. Małe ciekawskie żółwiki, nie mogąc oprzeć się wezwaniu wielkiego błękitnego oceanu, wyruszają w poszukiwaniu przygód. Po drodze m.in.: odnajdą ząb rekina, uratują grupę homarów, a także staną w obliczu ataku gigantycznej kałamarnicy. Dzięki bajce maluchy poznają znaczenie prawdziwej przyjaźni, szacunku oraz dowiedzą się jak ważne jest dbanie o naturę.

Emisja: od 18/12 codziennie 6:20/ pn-czw 18:55

MYSZKA W PASKI I ZABAWA W LICZENIE

„Myszka w Paski i zabawa w liczenie” to najnowsza produkcja własna stacji MiniMini+. Serial jest kolejną częścią animowanego programu edukacyjnego dla dzieci z sympatyczną myszką w roli głównej.

Tym razem Myszka w Paski będzie uczyć dzieci przed telewizorami liczyć do 10. W każdym odcinku przedszkolaki poznają jedną z dziesięciu liczb. Zachętą do nauki będą bliskie dzieciom codzienne sytuacje. Program tworzy zabawną atmosferę sprzyjającą naturalnej potrzebie przedszkolaka, jaką jest klasyfikowanie i przeliczanie przedmiotów z otoczenia.

Celem programu jest zachęcenie małych widzów do rozwijania umiejętności liczenia oraz odkrywania magicznego świata cyfr w atrakcyjny i zarazem nieskomplikowany sposób.

Emisja: od 25/12 pn-pt 13:45/17:25

 

Dane: NAM, VII-X 2017, 8:00-23:59, AFF vs A 4-12, Adex; SHR A4-7 DayParts, AMR a4+, DayParts