MINIMINI+ ZAPRASZA NA NOWE PRZYGODY Z ULUBIONYMI BOHATERAMI

Już w czerwcu kanał MiniMini+ zaprezentuje nowe przygody serialowych bohaterów  m.in. „Noddy: Detektyw w krainie zabawek 2”AMR 53 224, SHR% 20,4 (09-03-2020), „Świat Niny 2”AMR 36 087, SHR% 8,4 (24-03-2020) oraz „Księżniczka Hania i Grymasek”AMR 36 014, SHR% 8,6 (04-04-2020).

NODDY: DETEKTYW W KRAINIE ZABAWEK 2

Dociekliwy detektyw Noddy rozwiązuje interesujące zagadki, przy okazji ucząc dzieci logicznego myślenia oraz zwracania uwagi na istotne detale. W drugim sezonie Noddy spróbuje odnaleźć zaginiony pociąg i umieścić gwiazdę z powrotem na niebie jeszcze przed zapadnięciem nocy. Zbada, skąd wzięły się nowe, dokuczliwe motyle w krainie zabawek i kto wyrwał ostatnią stronę z książki z bajkami.               
EMISJA: OD PON. – PT. GODZ. 9:00

ŚWIAT NINY 2

Nina mieszka w dużym mieście, w wielokulturowej dzielnicy. Jej młodszy braciszek, Santi, właśnie uczy się mówić. Tylko Nina potrafi zrozumieć, o co mu chodzi. Lubi się nim opiekować i ma do niego dużo cierpliwości. Zawsze może liczyć na pomoc swoich najlepszych przyjaciół, Chelsea i Carlosa, których nazywa gwiezdnymi amigos. Wspólnie radzą sobie z różnymi wyzwaniami i odkrywają najbliższą okolicę.
EMISJA: OD 15 CZERWCA, CODZIENNIE, GODZ. 10:35 i 15:25

KSIĘŻNICZKA HANIA I GRYMASEK 4

Za górami, za lasami, leży sobie Królestwo. Mieszkają w nim: księżniczka Hania, jej Mama Królowa, Tata Król, Ochmistrzyni Viola i kucharka Rozalia. Wrażliwa Hania ma mnóstwo cierpliwości dla swojego zwierzaczka, marudnego Grymaska. Razem przeżywają rozmaite przygody, poznając otaczający ich świat. Hania znajduje wyjście z każdej opresji, a Grymasek narzeka, gdy tylko nadarzy się ku temu okazja.
EMISJA: OD PON. – PT. GODZ. 14:45

W czerwcu nie zabraknie również kontynuacji serii z Bobem Budowniczym oraz Strażakiem Samem:

BOB BUDOWNICZY 21

Bob i jego maszyny gotowi są podjąć się każdego zadania. Niezależnie od tego, czy jest to mały projekt czy wielka budowla, jedno jest pewne - praca zespołowa pozwoli osiągnąć wyznaczony cel. Bob i przyjaciele udowadniają, że wiara we własne siły, a także pozytywne myślenie pozwalają rozwiązać nawet najmniejszy problem. Bo każde zadanie to okazja do świetnej zabawy, a to co na pierwszy rzut oka wydaje się niewykonalne Bob wraz ze swoimi maszynami  potrafią uczynić możliwym! W kolejnym, dwudziestym pierwszym sezonie najmłodsi widzowie poznają trójkę nowych bohaterów: Nośkę – uroczą zbieraczkę czereśni, Ładowarkę – maleńką, aczkolwiek bardzo pracowitą kompaktową ładowarkę, i Norma – gigantyczną maszynę do wiercenia tuneli.
EMISJA: OD PON. – PT. GODZ. 8:50

STRAŻAK SAM 9

Serial o przygodach Strażaka Sama podbił serca małych widzów na całym świecie. Tytułowy bohater wraz ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje – wtedy Sam i jego drużyna muszą wkroczyć do akcji. Nie ważne czy popsuje się pociąg, czy trzeba pomóc pasażerom łodzi, która utknęła na morzu – Sam, Penny, Elvis i Oficer Steele są zawsze na posterunku, gotowi do niesienia pomocy! Dzielny strażak nie tylko gasi pożary i bierze udział w akcjach ratunkowych, ale również doradza mieszkańcom Pontypandy w różnych sprawach. Wszyscy cenią jego rozwagę i mądrość.
EMISJA: CODZIENNIE, GODZ. 8:40

MiniMini+ uczy maluchy poprzez zabawę. Pokazywane seriale wpływają na rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dzieci oraz wspierają rodziców w procesie wychowawczym, dzięki czemu kanał jest atrakcyjnie dopasowany zarówno do dziewczęcej AFF 223 (W4-7) jak i do chłopięcej widowni AFF 171 (M4-7).

DANE: NAM, I-V 2020, A4-7, AMR, SHR%; AFF vs A4-12; 06:00:00 – 20:59:59.