MINIMINI+ ZAPRASZA NA NIEZAPOMNIANE PRZYGODY Z NAJLEPSZYMI PRZYJACIÓŁMI!

MiniMini+ idealnie trafia w gusta najmłodszej widowni, wśród kanałów cab-sat znajduję się w TOP 3 kanałów z najlepszym SHR% (2,9%), oraz AMR% (0,6%). Ponadto MiniMini+ uczy maluchy poprzez zabawę! Programy pokazywane na antenie są starannie dobierane - wpływają na rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny maluchów oraz wspierają rodziców w procesie wychowawczym. A już w marcu zaprasza najmłodszych widzów na kolejną serię Myszki w Paski która tym razem będzie podróżowała koleją, nowy sezon Wissper, kolejne przygody dzielnego lwa Eryka oraz Małych Odkrywców!

MYSZKA W PASKI I PODRÓŻE KOLEJĄ

Walizki i plecaki spakowane? Bilety na pociąg zakupione? Ukochany pluszak w bagażu podręcznym obecny? Tak!!! Myszka w Paski zabiera maluchy w wyjątkową podróż, aby zapoznać je z tajnikami kolei.

Myszka w Paski w każdym odcinku wprowadzi dzieci w tematykę podróżowania pociągiem. Poprzez bliskie najmłodszym widzom sytuacje wyjaśni podstawowe zagadnienia dotyczące bezpiecznej podróży, stacji kolejowej, przejść strzeżonych, oznakowań w pociągach i na dworcach, a także kultury podróżowania i przygotowań, dzięki którym czas spędzony w pociągu nie będzie się dłużył.
Emisja: od 25/03 poniedziałek - piątek 17:10

WISSPER, SEZON 2 

Siedmioletnia Wissper na pierwszy rzut oka jest przeciętną dziewczynką z niczym nie wyróżniającej się rodziny, jednak ma jeden wyjątkowy dar – potrafi rozmawiać ze zwierzętami.

W drugiej serii przygód Wissper znów ruszy na ratunek potrzebującym zwierzętom. Będzie podróżować po pustyniach, po świecie mórz i oceanów, po bujnych lasach i lądach skutych lodem... Będzie tam, gdzie potrzebują jej zwierzęta. W najnowszych odcinkach dziewczynka pomoże papudze Piszczce odzyskać głos, wyleczy zranione skrzydło pingwina Pablo oraz naprawi zniszczone gniazdo Hayley. Bajka uczy maluchy empatii oraz szacunku do zwierząt, dzieci mają szansę poznać ich zwyczaje oraz zachwycić się magicznym światem Wissper.
Emisja: od 15/04 pn.-czw. 12:50 i 19:35

DZIELNY LEW ERYK, SEZON 6

Eryk to już naprawdę duży lew. Chętnie dzieli się swoimi umiejętnościami z młodszą siostrzyczką, wymyślając dla niej wspaniałe zabawy!

Jak to się stało, że Lusia została księżniczką i to w dodatku taką, która zawsze pamięta o myciu zębów? To bardzo ważne, zwłaszcza, po kolacji. Rodzeństwo lwów zje ją pewnego wieczora w bardzo niezwyczajnej restauracji. Czasem jednak cóż.. nawet ukochana siostra może działać na nerwy. Na przykład kiedy wielkimi krokami zbliżają się jej urodziny. Jak Eryk poradzi sobie z zazdrością o prezenty i uwagę zaproszonych gości?

Naszego lwa czeka też wiele emocjonujących przygód z przyjaciółmi z przedszkola. Co zrobią, kiedy na ich drodze stanie potężny dinozaur? Jakie skarby odnajdą w lodowej krainie? Jedno jest pewne, Eryk jak zawsze będzie mógł liczyć na pomoc swoich niezastąpionych kolegów i mądre rady rodziców oraz pani Matyldy.
Emisja: od 22/04 poniedziałek - piątek 8:05 i 17:15

LITTLE PEOPLE: MALI ODKRYWCY – MARATON

Przeżyj ekscytujące przygody z grupą rezolutnych przedszkolaków, które dzięki wyobraźni odkrywają świat i wartość przyjaźni! Daj się ponieść fantazji!

Mnóstwo muzyki, radości i niczym nieograniczonej zabawy! Witajcie w świecie Małych Odkrywców, gdzie wszystko jest możliwe! Wybierzcie się z grupą przedszkolaków, dokąd tylko zechcecie: piaskownica zamienia się tu w bajkowy zamek, a zabawa lalkami daje początek fantastycznej wyprawie przez morza i oceany na najprawdziwszym statku pirackim. Nieważne, czy bohaterowie przenoszą się do magicznej dżungli, gdzie żyją mówiące zwierzęta, czy na wspaniałą farmę. Każdy odcinek niesie pełną wyobraźni przygodę i pozwala odkrywać potęgę przyjaźni. Bajka w przystępny sposób pozwala małym widzom poznawać otaczający ich świat oraz takie wartości jak przyjaźń, uczciwość czy współpraca.
Emisja: 30-31/03, od 13:00

Emisja: 13-14/04, od 13:00 (4 odcinki dziennie)

Wiele z pokazywanych bajek na MiniMini+ cieszy się ogromną popularnością wśród najmłodszych widzów, wśród 5 najchętniej oglądanych bajek w 2019 roku znalazły się:

  1. Magiki, 7 I, g. 19.45 - AMR 65 449
  2. Bob budowniczy, 12 I, g. 8.45 - AMR 57 627
  3. Trojaczki, 7 I, g. 19.35 – AMR 56 733
  4. Ciekawski George, 12 I, g. 7.45  - AMR 56 325
  5. Marta mówi, 7 II, g. 15.20 - AMR 55 994

Dane: NAM, I-II 2019, AMR A4-12, AMR%, SHR%, A4-6,  6:00 – 20:59.