MINIMINI+ W SIERPNIU ZAPRASZA NA SPOTKANIE Z OLI I LUNA!

MiniMini+ idealnie trafia w gusta najmłodszej widowni. W pierwszym półroczu kanał osiągnął SHR% na poziomie 2,8% wśród dzieci w wieku 4-12 lat. Zarówno w grupie chłopców jak i dziewcząt średnia oglądalność na minutę ukształtowała się w granicach 0,4%(A4-12), a ulubionymi serialami okazały się między innymi Littlest Pet Shop (73 062 AMR), Bob Budowniczy (69 623 AMR) i Magiki (65 449 AMR).

A już w sierpniu MiniMini+ zaprasza na nowe odcinki pełne niezwykłych przygód!

OLI I LUNA

Oli i Luna to serial animowany o przyjaźni dwóch kotów, które mają talent do obracania codziennego życia w podróżniczą przygodę!

Nasze bohaterskie koty nie boją się wycieczek i podróżują tam, gdzie tylko się da. Paryż, Turcja, Mumbaj, to jedynie część miejsc, w których toczą się przygody dwójki przyjaciół. Dla nich nie ma problemów, których nie da się rozwiązać. Ich zwariowane perypetie są zupełnie inne w każdym odcinku serialu. W sezonie pierwszym Oli gubi swoją ulubioną czerwoną piżamę, którą musi odnaleźć, nim zapadnie zmrok. Luna zaś wierzy, że jest w posiadaniu magicznych ciasteczek, które pomagają w przepowiadaniu przyszłości. Kiedy piłka wpada na dach, potrzebna jest pomoc żyrafy. Wtedy okazuje się, że kluczem do sukcesu jest komunikacja! Dzięki podróżowaniu, odkrywają różnice w postrzeganiu świata, który ich otacza.
EMISJA: OD 5 SIERPNIA, PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK, O GODZ. 08:00 I 17:35.

Dane: NAM, I-VI 2019, 06:00-20:59, A4-12, AMR, AMR%, SHR%.