MINIMINI+ TO NIEZAPOMNIANE PRZYGODY Z NAJLEPSZYMI PRZYJACIÓŁMI!

MiniMini+ idealnie trafia w gusta najmłodszej widowni, wśród kanałów cab-sat znajduję się w TOP 3 kanałów z najlepszym SHR% (3,2%), oraz AMR% (0,6%). Ponadto MiniMini+ uczy maluchy poprzez zabawę! Programy pokazywane na antenie są starannie dobierane - wpływają na rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny maluchów oraz wspierają rodziców w procesie wychowawczym. A tuż przed wakacjami MiniMini+ zaprasza najmłodszych widzów na spotkanie z najlepszymi potworniastymi przyjaciółmi, rysowanie z Myszką w Paski, rozwiązywanie zagadek z Detektywem Łodygą i maraton z kucykami!

ESME I ROY, SEZON 1

Esme i Roy, to najlepsi potworniaści przyjaciele, którzy razem psocą w Potwornicach Wielkich!

Serial opowiada o przygodach nierozerwalnego duetu, w którego skład wchodzą Esme – mała dziewczynka i Roy – przyjazny potworek. Przedszkolaki zobaczą zabawne, pełne humoru i emocji perypetie głównych bohaterów. Produkcja wyróżnia się wyjątkowymi piosenkami, w rytm których maluchy mogą świetnie się bawić.
EMISJA: PON.– PT. 6:05 I 17:05

RYSUJ Z MYSZKĄ W PASKI 2

Jak narysować myszkę, lwa, koparkę i łódź podwodną? Bez obaw, podpowie nam Myszka w Paski!

Po raz kolejny Myszka w Paski zaprasza najmłodszych widzów do wspólnej zabawy. W każdym z odcinków jeden z przedszkolaków uczy się rysować pod okiem sympatycznej Myszki w Paski. Na pastelowym i neutralnym tle Myszka krok po kroku podpowiada maluchom, jak za pomocą prostych kształtów i figur geometrycznych narysować swoje pierwsze dzieło sztuki. Program rozwija wyobraźnię i umiejętności manualne maluchów, ponadto stymuluje twórcze myślenie poprzez kreatywną zabawę.

Myszka w Paski zaprasza wszystkich małych widzów w wieku od 3 do 6 lat do udziału we wspólnej zabawie w rysowanie!
EMISJA: OD 10/06 CODZIENNIE 17:20


DETEKTYW ŁODYGA, SEZON 7

„Detektyw Łodyga” to edukacyjny serial dla dzieci w wieku 4 do 7 lat. Tym razem  Detektyw pomaga dzieciom w rozwiązywaniu zagadek podróżniczych.

Rodzeństwo Helenka i Jaś uwielbiają odkrywać  świat poprzez zabawę. Mają tyle pytań, na które sami próbują znaleźć odpowiedzi. Czy na pustyniach na pewno nie ma wody? Gdzie jest najzimniej na naszej planecie? Co to jest rafa koralowa? Czy w lasach deszczowych ciągle pada deszcz? Przez swoją ciekawość dzieci czasem wpadają kłopoty. Wtedy dzwonią po Detektywa Łodygę, który stawia się natychmiast, by ratować sytuację przed „prawdziwie potworzastą katastrofą”. Łodyga wyjaśnia zagadnienia, pomaga skompletować niezbędny w podróży ekwipunek, zbudować potrzebny pojazd do pomorskich podróży, albo zrobić makietę największej wyspy świata!
EMISJA: SOB.-NIE. 10:30

MY LITTLE PONY, MARATON RAINBOW DASH

W najnowszym sezonie małe kucyki czekają nowe, magiczne przygody! Będzie zabawnie, ale i troszkę tajemniczo, a przyjaźń kolorowych kucyków znów zostanie wystawiona na poważną próbę.

Księżniczka Twilight wreszcie na stałe osiadła w swoim nowym zamku. Pewnego dnia odkrywa, że w sali tronowej znajduje się pewien niesamowity i magiczny przedmiot, o którego istnieniu nigdy nie słyszała. To sekretna mapa Equestrii, która poprowadzi młodą księżniczkę i jej przyjaciół do nieznanych dotąd zakątków królestwa, gdzie przeżyją  niesamowite przygody. Kucyki podejmują wyzwanie znaczkowej mapy, ducha z przeszłości, a nieodkryte krainy i skrywane tajemnice będą testem dla mieszkańców Equestrii – sprawdzą granice ich przyjaźni i lojalności. W końcu pewna niepozorna postać odmieni wszystko, to dzięki niej akcja zmieni tor i potoczy się inaczej.

Czy Kucykom uda się wspólnie pokonać przeciwności? Czy nie przestaną wierzyć, że przyjaźń to magia?
EMISJA: 1-2/06, OD 13:00

Wiele z pokazywanych bajek na MiniMini+ cieszy się ogromną popularnością wśród najmłodszych widzów, wśród 5 najchętniej oglądanych bajek w 2019 roku znalazły się:

  1. LITTLEST PET SHOP, 12-03-2019, g. 07.15 - AMR 73 062
  2. MAGIKI, 07-01-2019, g. 19.45 - AMR 65 449
  3. STRAŻAK SAM, 23-03-2019, g. 08.35 – AMR 61 115
  4. MALI ODKRYWCY, 26-03-2019, g. 16.45  - AMR 60 722
  5. DZIELNY LEW ERYK, 12-03-2019, g. 08.00 - AMR 60 339

Dane: NAM, I- 20 V  2019, AMR A4-12, AMR%, SHR%, A4-6,  6:00 – 20:59.