MINIMINI+ JESIENIĄ ZAPRASZA NA NIESAMOWITE PREMIERY

MiniMini+ jest najlepiej dopasowanym dziecięcym kanałem do grupy  przedszkolnej 4-7 lat (AFF = 153). Doskonale dobrane pozycje programowe przekładają się na świetne wyniki oglądalności - w trzecim kwartale 2017 roku, kanał MiniMini+ zanotował SHR na poziomie 4,7% w grupie A 4-7.  Stacja jednak nie zwalnia tempa ponieważ już tej jesieni na widzów czekają niesamowite premiery w tym My Little Pony z nowymi odcinkami tylko w MiniMini+.

MY LITTLE PONY: PRZYJAŹŃ TO MAGIA 7 – NAJNOWSZE ODCINKI TYLKO W MINIMINI+!

Twilight Sparkle powraca w nowym sezonie kultowej serii My Little Pony. Wspólnie z kucykami z Ponyville ponownie odkryje siłę przyjaźni przeżywając niesamowite przygody.

W nowej serii Twilight Sparkle dostanie od księżniczki Celestii bardzo ważną radę, która pomoże umocnić jej przyjaźń. W międzyczasie Starlight Glimmer zgubi mapę należącą do Twilight Sparkle i w obawie przed jej złością rzuci uspokajające zaklęcie. Główna bohaterka serii stanie również przed trudnym zadaniem jakim jest utrzymanie tytułu „Najlepszej cioci w historii”, gdy przyjdzie jej zaopiekować się niesforną Flurry Heart. Czy rada mądrej Celestii pomoże kucykom w trudnych chwilach, a ich przyjaźń pokaże swoją siłę?

„My Little Pony” to fantastyczna, bajkowa produkcja pokazująca jak ważna jest przyjaźń. Tytułowe kucyki to sympatyczne postacie, które posiadają fanów na całym świecie.

EMISJA: CODZIENNIE O 20:15

MYSZKA W PASKI I ŚWIAT PIENIĘDZY

W nowej serii uwielbiana przez dzieci Myszka w Paski opowie maluchom o pieniądzach. Przedszkolaki dowiedzą się m.in. skąd się biorą pieniądze, co to jest bankomat, dlaczego ludzie pracują oraz uświadomi najmłodszym jak ważne jest oszczędzanie. Celem programu jest przekazanie najmłodszym pierwszego doświadczenia w sferze ekonomicznej na poziomie percepcyjnym przedszkolaka.

EMISJA: OD 16 PAŹDZIERNIKA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:25

MAŁA SZKOŁA HELENKI

Ciepła i zabawna seria przygód o małej Helence, zainspirowana dziecięcymi zabawami w szkołę i udawanie nauczycieli. Bajka zachęca małych widzów do pomagania oraz uczy słuchania innych.

5 letnia Helenka za sprawą magicznego przycisku przenosi się do wyimaginowanej szkoły, gdzie spełnia swoje marzenie o byciu nauczycielką. Klasa, którą dziewczynka ma pod opieką, nie jest zwyczajna, ponieważ składa się z jej własnych ulubionych zabawek, które ożywają! Mała Helenka wraz ze swoimi niesfornymi uczniami odkryje, że pomaganie i słuchanie się nawzajem jest najlepszym sposobem na naukę, niezależnie od tego czy chcemy zrobić dobre zdjęcie czy upiec pyszny tort urodzinowy.

EMISJA: OD 23 PAŹDZIERNIKA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:40, CODZIENNIE 6:35

Dane: NAM, 6:00 – 20:59, Q3 2017, AFF  A4-7 vs A4-12, Adex, SHR A 4-7, Day Parts