MEGA DAWKA HUMORU NA ANTENIE POLSAT COMEDY CENTRAL EXTRA

W czerwcowej ramówce Polsat Comedy Central Extra niezmiennie najlepsze polskie i zagraniczne produkcje komediowe.  Nie zabraknie “‘Allo’ ‘Allo!”, “Niani”, czy “Świata według Kiepskich”.

Od poniedziałku do piątku o godz. 10:00 na antenie Polsat Comedy Central Extra spora dawka humoru w programie “Kabaret na żywo”. Z kolei w weekendy nie zabraknie brytyjskiego akcentu, w tym niezapomnianego serialu “Allo’ ‘Allo!” którego akcja rozgrywa się w trakcie drugiej wojny światowej w prowincjonalnym, francuskim miasteczku. Emisja serialu w weekendy o godz. 8:30. Ponadto, w każdą sobotę o godz. 21:00 nowy odcinek programu “Balcony Stories XL”, w którym prezentowane są najzabawniejsze i najciekawsze filmiki pokazujące codzienne życie w dobie izolacji społecznej. Program realizowany jest w 130 krajach i jest częścią międzynarodowej akcji ViacomCBS.

Z kolei w czerwcu, na antenie Polsat Comedy Central Extra nie zabraknie słynnego bloku komediowego. Od poniedziałku do piątku, od godz. 16:00 brytyjska produkcja “Allo’ ‘Allo!”, następnie od godz. 17:00 polska dawka humoru ze “Światem według Kiepskich”, “I kto tu rządzi?” oraz “Nianią”.