MAJOWE PREMIERY W ROMANCE TV!

W maju kanał Romance TV przygotował dla widzów wspaniałe premiery, by uczcić dwa wyjątkowe święta – Dzień Matki i Światowy Dzień Śmiechu. 26 maja, przez cały dzień, stacja będzie emitowała cykl „Nieskończona matczyna miłość”, a w nim filmy z mamami w rolach głównych. Natomiast z okazji Światowego Dnia Śmiechu, Romance TV zaprasza na dwie komedie i gwarantuje dużą dawkę humoru!

Duża dawka humoru

5 maja na antenie Romance TV obchodzić będziemy niezwykle radosny dzień, jakim jest Światowy Dzień Śmiechu. Z tej okazji, w dwóch filmowych adaptacjach powieści popularnej niemieckiej pisarki Kerstin Gier, bohaterki próbują z uśmiechem i werwą uporać się ze swoim życiem. Najpierw, o godz. 20:00 widzowie zobaczą premierę „Zdrajcy i inne niewiniątka”, w której w zabawny sposób przedstawiona jest historia Amelii i jej córki Lou. O godz. 21:55 zapraszamy na film „Na każde rozwiązanie jest problem” - trzydziestopięcioletnia Gerri będzie musiała stawić czoła wszystkiemu, z czym planowała się rozstać…

Dzień Matki w Romance TV

Pragnąc podziękować wszystkim Mamom za bezinteresowną miłość i wielkie poświęcenie, stacja wyemituje specjalny cykl „Nieskończona matczyna miłość”. Sześć telewizyjnych hitów filmowych zaprezentuje nam różne oblicza macierzyństwa. W ramach cyklu widzowie obejrzą dwie wspaniałe premiery. Pierwsza z nich to opowieść o szkolnej psycholożce Lydii Elman, która próbuje zapobiec miłości swojej córki do nieodpowiedniego chłopaka. Następnie poznamy historię Jette – bohaterka dowiaduje się, że po urodzeniu została zamieniona w szpitalu z inną dziewczynką… Te i wiele innych porywających historii widzowie poznają w Dzień Matki oglądając Romance TV od godz. 12:35.