Luty w kanale E-sport to miesiąc wielkich premier oraz powrót najpopularniejszego według Was programu o czołgach.

Już od 1. lutego na antenie telewizji będziecie mogli zobaczyć godzinne pasmo TVGRYpl. Najpopularniejszy portal o tematyce gier i sprzętu komputerowego będzie prezentował swoje własne produkcje 7 dni w tygodniu na antenie E-sport TV. TVGRYpl to aktualne tematy, wnikliwa publicystyka, świeże recenzje i technologiczne ciekawostki.

To jeszcze nie wszystko! W lutym premierę będą miały dwa dodatkowe programy: Top 10 oraz Pierwsza godzina. Oba formaty będą dostępne 7 dni w tygodniu. Pierwszy z nich będzie prezentował najciekawsze, najfajniejsze a czasem najdziwniejsze rankingi ze świata gamingu i e-sportu. Drugi będzie prezentował początkowe minuty z najnowszych gier okraszone genialnym komentarzem prowadzącego. 

Kaa’t z trzecim sezonem? Oczywiście, że tak! Program, który cieszy się największą popularnością będzie dostępny dla Was z nowymi odcinkami oraz odświeżoną formą. Kaa’t opowie o najnowszych zmianach w World of Tanks a także pokaże Wam największe zalety i wady stalowych rumaków. Gameplay, taktyki i jeszcze więcej tylko w weekend z Kaa’tem.