LOVE IS IN THE AIR CZYLI ROMANTYCZNY LUTY W TVN7

TVN7 od lat zapewnia Polakom rozrywkę na najwyższym poziomie. Oprócz znakomitych pasm serialowych, niemal każdego dnia widzowie mają zapewnioną ogromną dawkę hitów filmowych. Dzięki świetnej ofercie programowej Siódemka utrzymuje swoja pozycję wśród TOP 5 najchętniej oglądanych kanałów w Polsce, osiągając w styczniu tego roku zasięg na poziomie 74% wśród grupy komercyjnej.

Luty to miesiąc miłości! Na tę okazję w TVN7 pojawi się garść najlepszych komedii romantycznych wszechczasów.  Na widzów czeka między innymi HIT lat 90’, ponadczasowy i niezmiennie cieszący się ogromną popularnością na całym świecie. Mowa oczywiście o Pretty Woman! Przystojny milioner i równie urocza dama do towarzystwa pomimo przeciwności losu zakochują się w sobie. To historia uczucia pomiędzy dwojgiem ludzi z zupełnie różnych światów, którą pokochali widzowie na całym świecie! 17 lutego o 20:00 na antenie TVN7 widzowie po raz kolejny będą mogli podziwiać zachwycające kreacje aktorskie Julii Roberts i Richard’a Gere’a w kultowej już komedii romantycznej Pretty Woman!

To oczywiście nie koniec walentynkowych produkcji. Oprócz Pretty Woman na widzów czekają takie hity jak: Nie cierpię Walentynek (emisja: 14 luty, godz. 20:00), Miłość bez końca (emisja: 15 luty, godz. 20:00), Pora na miłość (emisja: 16 luty, godz. 20:00), Zakochani (emisja: 18 luty, godz. 20:00), Pożegnanie z Afryką (emisja: 20 luty, godz. 20:00) oraz Pamiętnik (emisja: 22 luty, godz. 20:00).

Oprócz pełnych emocji, romantycznych pasm filmowych widzowie od stycznia mają okazję śledzić miłosne perypetie Asi, Piotra i Sylwii, w oryginalnym serialu Zakochani po uszy. Już od pierwszego tygodnia emisji wyraźnie zaznaczył się profil formatu: są to przede wszystkim kobiety z miast, wśród których SHR% wyniósł 3%. Tym samym nowy format Siódemki znalazł się wśród 5 TOP serialowych propozycji programowych.  

Nie zabraknie też męskiego kina akcji! 10 lutego w paśmie Superseans (niedziela, godz. 20:00) Tom Cruise powróci w roli Ethan’a Hunt’a w niezapomnianym hicie filmowym Mission Impossible IVProtokół Duchów. Jego druga część była najchętniej oglądaną produkcją na TVN7 w styczniu wśród grupy komercyjnej osiągając SHR%=7,44% oraz AMR% na poziomie 2,6%!

Dane: NAM, 01.2019, COV% A-16-49,  Zakochani po uszy: SHR% W16-49 C50+, SHR%, AMR% A16-49.