Listopadowe nowości w TVN Style

Jesień z TVN Style nigdy nie będzie nudna! W listopadzie czeka na widzów kilka nowych serii zagranicznych: „Gordon Ramsay: We własnej kuchni”, „Panny młode XXL”, „Położne 2”, „Restauracje od kuchni” i „Seks na milion sposobów”.

Gordon Ramsay zaprezentuje widzom nowe oblicze. Surowy, stanowczy i wymagający juror, teraz leniwie przeciąga się w swojej kuchni i zabiera się za gotowanie. Często dołączają do niego dzieci

i reszta rodziny. To niezwykła okazja, żeby podejrzeć, jaki jest prywatnie. Luźna atmosfera nie oznacza jednak nudy w menu. Doświadczony kucharz ciągle eksperymentuje i wymyśla nowe potrawy. Swoimi pomysłami potrafi zainspirować zarówno początkujących, jak i doświadczonych kucharzy. Jego przepisy są proste, a ich przygotowanie nie wymaga zbyt dużo czasu. „Gordon Ramsay: We własnej kuchni” już od 16 listopada w TVN Style. Tego samego dnia na antenie kanału premierowe odcinki serii pokazującej pracę położnych jednego ze szpitali w Manchesterze. Pielęgniarki dbają, aby wszystko odbyło się bez komplikacji i rodzice mogli cieszyć się nowym członkiem rodziny. Bohaterki pomagają młodym mamom odnaleźć się w zupełnie nowej rzeczywistości. Dzięki serii „Położne 2” wielu widzów doceni ten ważny zawód.

Ben Vaughn jest specjalistą w innej dziedzinie. Odwiedza zaniedbane restauracje i ratuje ich właścicieli przed zbliżającą się kontrolą sanitarną, której na pewno nie przeszliby pozytywnie. „Restauracje od kuchni” często nie wyglądają tak, jak można by się spodziewać. Brud, gryzonie, insekty i grzyb na ścianach to tylko wierzchołek góry lodowej. Nowe reality – show już od 23 listopada. Tego samego dnia swoje ślubne zmagania rozpoczną „Panny młode XXL”. Każda przyszła żona chciałaby wyglądać wyjątkowo pięknie w dzień swojego ślubu. Tylko jak zmieścić się w próbne suknie, które zazwyczaj są szyte w bardzo małych rozmiarach? Eksperci jednego z największych i najbardziej renomowanych salonów sukien ślubnych w Nowym Yorku znają setki trików stylistycznych. Dzięki nim każda panna młoda dobierze strój swoich marzeń. To nie jest jednak łatwa praca! Nie obędzie się bez nietypowych wymagań narzeczonych, awantur i sporów rodzinnych.

W listopadzie na antenie TVN Style pojawi się także trochę pikanterii. „Seks na milion sposobów” to nowa seria dokumentalna o zwyczajach seksualnych w różnych krajach. Seks tantryczny, kursy burleski, najlepsze sposoby na zaspokojenie kobiety, mężczyźni przebierający się za lalki. Zobacz, jak to się robi na całym świecie. To wszystko w listopadzie w TVN Style!

„Seks na milion sposobów”: premiera 15 listopada, piątek, godz. 23.30

„Gordon Ramsay: We własnej kuchni”: premiera 16 listopada, sobota, godz. 11.05

„Położne 2”: premiera 16 listopada, sobota, godz.21.15

„Restauracje od kuchni”: premiera 23 listopada, sobota, godz. 14.05

„Panny młode XXL”: premiera 23 listopada, sobota, godz. 16.35