KUCHNIA+ ZAPRASZA NA GRUDNIOWE GOTOWANIE Z DONNĄ HAY!

Ideą Kuchni+ jest poszerzanie kulinarnych horyzontów, promocja zdrowego stylu życia oraz dostarczanie inspiracji do przygotowywania nowoczesnych i smacznych potraw. Kuchnia+ ma wysoki indeks dopasowania wśród atrakcyjnej grupy widzów z miast AFF = 339 (W30-59 c50+) zajmujących wysokie stanowiska AFF = 231 (W20-59 Top Managment) i posiadających wyższe wykształcenie AFF = 223 (W20-54 Edu High). Już w grudniu Kuchnia+ przygotowała dla swoich widzów szczególne spotkanie z Donną Hay!

DONNA HAY GOTUJE Z DZIEĆMI

Australijska autorka książek kucharskich, Donna Hay, rozpoczyna przygodę z przepisami, które uwielbiają dzieci. Dzięki prostym recepturom pokazywanym w programie, każdy może nie tylko opanować podstawy kuchni, ale i wciągnąć pociechy do wspólnego gotowania.

Program to ośmioczęściowa seria, której gospodarzem jest Donna Hay, wraz z grupą małych kucharzy towarzyszących jej w kulinarnych wyzwaniach. Każdy odcinek to nowa dziecięca przygoda - od nocnych spacerów i surfowania, po nocne wieczory z kinem - kiedy Donna wprowadza dzieci w magiczny świat gotowania ze smacznymi posiłkami i zdrowymi przekąskami.

PREMIERA: NIEDZIELA, 2 GRUDNIA, 11:30

Źródło: NAM, AFF vs A16-49 IX-XI 2018, 6:00 - 25:59