KSIĘŻNICZKA HANIA I GRYMASEK W GRUDNIU ZAPRASZAJĄ NA SPOTKANIE W MINIMINI+!

MiniMini+ uczy maluchy poprzez zabawę! Programy pokazywane na antenie są starannie dobierane - wpływają na rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny maluchów oraz wspierają rodziców w procesie wychowawczym. MiniMini+ w swojej ofercie dla najmłodszych widzów posiada uwielbiane autorskie produkcje takie jak: Myszka w paski i świat pieniędzy– 82 663 AMR (15 II 2018), Dzielny lew Eryk – 48 915 AMR (6 III 2018), oraz Księżniczka Hania i Grymasek -48 693 AMR (3 II 2018). A już w grudniu MiniMini+ zaprasza na kolejny sezon przygód Hani i Grymaska, spotkanie z ciekawskim Georgem oraz małym hałaśliwym lwem!

KSIĘŻNICZKA HANIA I GRYMASEK 2
Księżniczka Hania ma głowę pełną pomysłów, nigdy nie odmawia pomocy i posiada ogromne pokłady cierpliwości dla swojego przyjaciela, Grymaska, który oprócz skłonności do marudzenia, uwielbia jeść i spać.

W najnowszej serii Hania i Grymasek bardzo się lubią i nadal pomagają sobie i innym. Przeżywając przygody, odkrywają świat i uczą się, jak w nim funkcjonować. Hania zawsze znajdzie wyjście z najtrudniejszej opresji, a Grymasek nie zawaha się narzekać, gdy tylko nadarzy się ku temu okazja. Każda przygoda pary przyjaciół zwieńczona jest lekcją, z której Hania wyciąga wnioski i dzieli  się nimi z widzami.

Autorska produkcja MiniMini+ jest  idealnie dopasowana do najmłodszych widzów AFF 168 (W 4-7), oraz  AFF 167 (M 4-7)!

EMISJA: OD SOBOTY, 15 GRUDNIA W WEEKENDY O GODZ. 6:55 ORAZ 12:35

CIEKAWSKI GEORGE 11
Uwielbiana przez dzieci ciekawska małpka powraca w nowym sezonie wielokrotnie nagradzanego serialu.

W każdym odcinku widzowie podążają za Ciekawskim George'em, który obserwuje i bada otoczenie, zachęcając dzieci do odkrywania nowych rzeczy, rozwiązywania problemów i lepszego zrozumienia otaczającego świata. Zabawne i angażujące przygody George'a wprowadzają podstawowe pojęcia z matematyki, nauk ścisłych i inżynierii, a jednocześnie inspirują dzieci do zastosowania tego, czego się nauczyły i do rozwijania ciekawości.

EMISJA: OD SOBOTY, 8 GRUDNIA W WEEKENDY O GODZ. 07:45 ORAZ 15:45

RAA RAA: MAŁY, HAŁAŚLIWY LEW 3
Nowe przygody niewielkiego, hałaśliwego lwa Raa Raa, który mieszka w dżungli wraz ze swoimi przyjaciółmi – małpką, krokodylem, żyrafą, słoniem, zebrą oraz ptakiem.

Raa Raa to bardzo mały lew, który mimo niewielkich rozmiarów robi wokół siebie dużo hałasu. Raa Raa i jego grupa przyjaciół wyruszają w podróż przez Dziką Głośną Dżunglę, ucząc się i rozwijając swoje umiejętności komunikacyjne dzięki wykorzystaniu metod logopedycznych: powtarzanie, rytm, rymowanie i opowiadania.

Serial "Raa Raa: mały hałaśliwy lew" został opracowany przez terapeutów do spraw mowy i języka. Jego celem jest wsparcie rozwoju mowy u dzieci (główny bohater, podobnie jak maluchy w wieku przedszkolnym, zaczyna doskonalić umiejętności językowe i komunikacyjne). Każdy z odcinków opowiada łatwą do zapamiętania i powtórzenia historię, która wypełniona jest dużą ilością zabawy słownej.

EMISJA: OD PONIEDZIAŁKU, 10 GRUDNIA O GODZ. 16:10 (CODZIENNIE) ORAZ O GODZ. 11:25 (WTOREK-PIĄTEK)

Dane: NAM, I-X 2018, AMR A4-12, AFF vs A4-12, 6:00 – 20:59, Programmes