TVN STYLE - KOLEJNE JESIENNE NOWOŚCI !

Stacja TVN Style utrzymuje się na pozycji lidera wśród kobiecych kanałów z bardzo dobrymi wynikami w grupie docelowej (kobiety 16-49 z miast) z udziałem na poziomie 1,1%. Kanał znacząco wyprzedził swoją konkurencję, w tym samym okresie wyprzedzając m.in. Polsat Cafe, który odnotował SHR% na poziomie 0,3%. Oprócz znanych polskich kontynuacji pojawią się na antenie kolejne interesujące nowości programowe.

Dane: NAM, SHR%, W 16-49 c50+, 10.2015.

Wśród nich „I nie opuszczę cię aż do ślubu”, którego prowadzącą jest znana tancerka i autorka bloga o tematyce ślubnej - Izabela Janachowska. W nowym programie widzowie TVN Style dowiedzą się co zrobić, kiedy przygotowania do ślubu nie idą zgodnie z planem. Suknia panny młodej okazuje się za duża, firma dekorująca salę zapomina przywieźć kwiaty, a teściowe do wszystkiego się wtrącają. Wesele stoi pod znakiem zapytania. Wówczas wystarczy wezwać na pomoc pogotowie weselne TVN Style!

Dotychczas wyemitowane dwa premierowe odcinki osiągnęły udział na poziomie 2,0% SHR% w atrakcyjnej grupie kobiet z miast. Ponadto program ma wysoki stopień dopasowania, AFF = 150.

Dane: NAM, SHR%, W 16-49 c50+, odcinki premierowe, Adex, AFF W 16-49 c50+ vs A 16-49, 24-31.10.2015.

Stacja TVN Style od kilku sezonów nagrywa dokumenty w najdalszych zakątkach świata. Tej jesieni zabiera widzów do Korei – miejsca, gdzie mieszkają najbardziej nieszczęśliwi ludzie na świecie. Marcin Prokop odwiedzi kraj, który opanowała „Obsesja doskonałości”, która w tym kraju zaczyna się już w dzieciństwie. Wszyscy rodzice dążą do tego, żeby ich dzieci skończyły jak najlepsze studia, zdobyły pracę w korporacji, a co za tym idzie – osiągnęły jak najwyższy status społeczny. Młodzi Koreańczycy już od przedszkola poddawani są intensywnemu treningowi umysłowemu. Koreańskie ulice opanowała także obsesja piękna. W Seulu kwitnie męski przemysł kosmetyczny. Trudno uwierzyć, ale co piąty mieszkaniec Korei robi sobie regularnie makijaż, a wielu z nich poddało się różnym operacjom plastycznym tylko po to, żeby dostać wymarzoną pracę. Marcin Prokop nie będzie gorszy. Przetestuje na sobie maseczkę ze śluzu ślimaka i weźmie lekcję makijażu.

Pierwszy premierowy odcinek odnotował bardzo dobry udział SHR% = 2,1% w grupie kobiet z miast.

Dane: NAM, SHR%, W 16-49 c50+, 08.11.2015, odcinek premierowy.

Korea to kraj, który zaskakuje na każdym kroku. Panuje w nim nie tylko obsesja doskonałości, ale także moda na klonowanie. „Klonowanie – sposób na nieśmiertelność” to drugi dokument zrealizowany przez TVN Style. Podczas pobytu w Korei Marcin Prokop nie narzekał na brak wrażeń. Dziennikarz postanowił odkryć także tajemnicę nieśmiertelności. To właśnie w Seulu znajduje się słynna klinika Sooam, która od prawie dziesięciu lat specjalizuje się w klonowaniu. Założył ją sześćdziesięciodwuletni weterynarz dr Hwang Woo Suk, który jako pierwszy na świecie sklonował psa. Marcin Prokop jako jeden z nielicznych dziennikarzy miał szansę uczestniczyć w porodzie sklonowanego psa. Podczas rozmowy z najsłynniejszym weterynarzem na świecie dowiedział się, kto i dlaczego decyduje się na podarowanie drugiego życia swojemu ulubieńcowi.

Premierowy odcinek stacja wyemituje 15 listopada o godzinie 11:30.