KOLEJNA EDYCJA BIG BROTHERA JUŻ JESIENIĄ W SIÓDEMCE!

Już we wrześniu na antenie TVN7 ponownie zagości program Big Brother!       

Big Brother powrócił na ekrany polskich telewizorów po wielu latach przerwy. Kontakt z programem w czasie jego emisji miało aż 26 mln widzów! Wyjątkowy eksperyment społeczny, w którym 17 obcych sobie osób zostało zamkniętych w jednym domu aż na 3 miesiące cieszył się również wielką popularnością w sieci.

W Player.pl program odnotował 26 mln odtworzeń (nr 1. na platformie, biorąc pod uwagę wszystkie formy), na YouTube fragmenty programu odtworzone zostały 39 mln razy, zaś na oficjalnej stronie 6 mln razy!

W trakcie emisji programu Siódemka wyprzedziła konkurencję i stała się kanałem numer 1. w niedzielnym paśmie o 20:00 osiągając średni SHR na poziomie 10,9% w grupie komercyjnej, a także odnotowała wzrost o 34% względem roku 2018, stając się 5. kanałem na polskim rynku telewizyjnym.

O niekwestionowanym sukcesie z pewnością świadczy także liczba zgłoszeń w castingach do nowej edycji, która na dzień dzisiejszy wynosi 26 tys. osób! Widzowie mieli już okazję poznać nową uczestniczkę, która pojawiła się w jesiennym sezonie show – Karolina Włodarska. 27 – letnia  Warszawianka, osoba niezwykle tolerancyjna, otwarta i towarzyska!

Startujemy już we wrześniu!