KLASYKA W NOWEJ ODSŁONIE W DISNEY XD

Jesień w Disney XD zapowiada się naprawdę ciekawie! Już 21. października na antenie kanału pojawią się nowe odcinki 2. sezonu serialu Marvel’s Spider-Man, opowiadające o jednym z najpopularniejszych superbohaterów na świecie.

Serial  przedstawia świeże spojrzenie na uwielbianą przez widzów klasykę, która fascynuje zarówno nowych jak i obecnych fanów Spider-Mana. Animacja opowiada o niepewnym, ale odważnym nastolatku, Peterze Parkerze, który dowiaduje się, że z wielką mocą wiąże się także wielka odpowiedzialność. W nowych odcinkach Peter będzie superbohaterem z o wiele większym doświadczeniem i podejmie nowe wyzwania. Dalej jednak nie opuści go jego charakterystyczne poczucie humoru i specyficzne podejście do świata. Wiosenne odcinki serialu uzyskały bardzo dobre wyniki. Udział wśród chłopców w wieku 7-12 lat wyniósł 1,7% SHR% natomiast indeks dopasowania w tejże grupie AFF = 185! Oprócz tego na antenie Disney XD tuż przed premierą nowych odcinków zostanie wyemitowane specjalne wydanie LEGO Marvel’s Spider-Man: Vaxed by Venom, którego emisja zaplanowana jest na 12 października o godzinie 9:30.

Dodatkowo na widzów czeka 2. sezon Gwiezdnych Wojen: Ruch oporu. Serial przedstawia historię Kazudy Xiona, młodego pilota Nowej Republiki i syna senatora, który za namową Poe Damerona dołącza do Ruchu Oporu. Dostaje on misję szpiegowania Najwyższego Porządku – powstałego na gruzach Imperium Galaktycznego rządu, o którym wówczas nie wiedziano wiele. Jakie przygody czekają tym razem na głównego bohatera? Z czym będzie musiał się zmierzyć?

Serial osiągnął bardzo wysoki indeks dopasowania do chłopców w wieku 7-12 lat tej wiosny AFF = 243 oraz wysoki udział w tej samej grupie SHR = 1,5%! Nowy sezon już jesienią w Disney XD!

DANE: NAM, I – III 2019, M 7-12, SHR%, AFF VS. A 4-12