KIBICUJ POLAKOM Z MOTOWIZJĄ!

Do zakończenia sezonów najważniejszych serii wyścigowych na świecie pozostało już niewiele czasu. Na szczęście w walce o mistrzostwa liczą się jeszcze polscy kierowcy.

Od 25 do 27 października fani Ferrari będą mieli swoje święto – Finały Światowe Ferrari Challenge. Na włoskim torze Mugello zakończą się sezony wszystkich głównych pucharów Ferrari – Europe, Asia-Pacific oraz North America. O tytuł w klasie Coppa Shell AM europejskiej serii walczyć będzie Agata Smółka, która prowadzi w klasyfikacji generalnej. Na koniec weekendu wszyscy uczestnicy zmierzą się, aby wyłonić najlepszych kierowców Ferrari Challenge na świecie.

Po kilku miesiącach przerwy, do rywalizacji wraca także F1 H2O. Bartek Marszałek oraz pozostali motorowodniacy będą rywalizować w chińskim Xiamen, gdzie się odbędzie wyjątkowa, podwójna runda. 19 października zawodnicy wystartują w Grand Prix Xiamen, a dzień później odbędzie się Grand Prix Chin. Ostatnia runda sezonu 2019 odbędzie się w grudniu w Szardży.

Ciągle trwa faza playoff w Monster Energy NASCAR Cup Series. Pula kierowców, którzy mają jeszcze szanse na mistrzostwo ciągle się zmniejsza, więc wyścigi stają się z weekendu na weekend coraz ciekawsze i coraz bardziej zacięte.