JUŻ WE WRZEŚNIU AUTORSKA PRODUKCJA PLANETE+ – SURVIVALOWA RODZINA!!!

Planete+ to kanał dla ludzi, którzy chcą być zaskakiwani i chcą odkrywać otaczający ich świat. Kanał idealnie trafia do męskich i miejskich targetów: AFF 270 (M30-59 C50K+), AFF 172 (A25-54 C50K+), AFF 163 (M25-54 C100K+).

Stacja Planete+ lubi zaskakiwać i już we wrześniu pokaże swój autorski program „Survivalowa Rodzina”, w którym prowadzącym będzie znany wszystkim z programu „Naturalnie Polska” – Łukasz Tulej.

SURVIVALOWA RODZINA

Seria przygodowo-rozrywkowa, łącząca aktywność́ na świeżym powietrzu, survival, czyli porady dotyczące przetrwania w naturalnym, dzikim otoczeniu, prezentację najciekawszych zakątków Polski, a także elementy współzawodnictwa i pokonywania ludzkich barier. Program pokazuje jak w atrakcyjny, a przede wszystkim aktywny i niedrogi sposób spędzić wspaniały czas z bliskimi.

Prowadzący: Łukasz Tulej

Łukasz Tulej to ciekawy świata, podróżnik, pasjonat i przyrodnik. Instruktor survivalu, płetwonurek, absolwent szkoleń́ ratownictwa w warunkach ekstremalnych, członek Warszawskiego Klubu Field Target, oraz Stowarzyszenia Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego, Instruktor sportu samoobrony i sportów walki. Jest zwolennikiem nauki przez doświadczenie, jako najskuteczniejszego sposobu przyswajania wiedzy. Praktyk komentator wydarzeń́ nt. sztuki przetrwania w warunkach ekstremalnych w telewizyjnych programach informacyjnych.

PREMIERA: 16 września 2019,

EMISJA: wtorki godz. 18:30

Kolejną propozycją od Planete+ jest poruszający dokument „Whitney: Can I Be Me”, opowiada zarówno o losach wielkiej i utalentowanej gwiazdy, jak i zagubionej kobiety.

WHITNEY: CAN I BE ME

Obszerny dokument biograficzny, który dokładnie opisuje gwałtowne wejście na sam szczyt oraz dramatyczny upadek jednej z najbardziej utalentowanych piosenkarek w historii – Whitney Elisabeth Houston. Dorastanie w niebezpiecznej okolicy, ciężkie i skomplikowane relacje z matką oraz burzliwy i niszczycielski związek wokalistki z piosenkarzem Bobbym Brownem – poza sławą oraz międzynarodową karierą te rzeczy głównie ukształtowały charakter oraz życie artystki. Film pokazuje kulisy sławy czyli blichtr, jak i pułapki sceny muzycznej, a narratorami wszystkich tych wydarzeń będą najbliższe osoby z otoczenia piosenkarki.

PREMIERA: sobota, 21 września, 22:00

Dane: NAM: AFF vs. A16-49  H1 2019, Adex