JUŻ W SIERPNIU PREMIERA:„PIKNIK POD WISZĄCĄ SKAŁĄ” I „POKÓJ”, TYLKO W ALE KINO+!

Ale kino+ to kanał który gwarantuje najnowsze filmy prosto z festiwalowych ekranów - produkcje z całego świata prezentowane w telewizji po raz pierwszy, najwybitniejsze klasyki amerykańskiego i europejskiego kina, oraz kryminalne i szpiegowskie seriale które każdego przyprawiają o dreszczyk emocji i sprawią, że serce zabije szybciej! Z myślą o widzach pragnących jakościowego kina Ale kino+ w sierpniu zaprasza na mroczną opowieść o zaginięciu młodych dziewcząt oraz na niesamowitą historię jednego z najlepszych śledczych, który sam popełnił morderstwo...

PIKNIK POD WISZĄCĄ SKAŁĄ

Historia, która już raz urzekła tłumy widzów w postaci filmu „Piknik pod Wiszącą Skałą" wraca na ekrany w serialowej wersji. Mroczna opowieść, pełna tajemnic oraz intryg o zaginięciu grupy młodych dziewcząt.

Tajemnicza wdowa Hester Appleyard (Natalie Dormer) przybywa do Australii i zakłada szkołę dla dziewcząt z dobrych domów. W bezchmurny wieczór 1900 roku, w dniu Świętego Walentego, pozwala chętnym uczennicom zorganizować piknik na skałach. Miranda (Lily Sullivan), Irma (Samara Weaving), Marion (Madeleine Madden) i Edith (Ruby Rees) zrzucają swoje gorsety i wraz z nauczycielką, panną McCraw (Anna McGahan), wyruszają w dotąd nieznane miejsce. Tego samego dnia młode kobiety znikają bez śladu. Wkrótce udaje się odnaleźć tylko jedną z nich. Niestety, nie pamięta, co wydarzyło się podczas pikniku pod Wiszącą Skałą...
PREMIERA: niedziela, 04.08, godz. 20:10

POKÓJ

Yago Costa uważany był za jednego z najlepszych śledczych w policji. Było tak dopóki nie popełnił morderstwa. Teraz jest w więzieniu i chce ujawnić światu co było jego motywem.

Dzięki skutecznym technikom przesłuchiwania skazanych, niezwykłej inteligencji oraz spokojnej osobowości, detektyw Yago Costa uchodził w policji za żywą legendę. Zmieniło się to, kiedy pewnego razu w pokoju przesłuchań zamordował swojego wieloletniego przyjaciela i partnera, Luisa Corbalana. Yago przez długi czas odmawiał składania zeznań w tej sprawie oraz wyjaśniania swojego motywu, ale nadszedł czas kiedy jest gotowy wyjawić światu prawdę na temat tego zdarzenia. Młoda dziennikarka Sara podejmuje się zadania wysłuchania prawdy o zabójstwie detektywa. Podczas wywiadu stopniowo odkrywa zagadkę otaczającą osobowość Costy i jego legendarne metody przesłuchań. Yago opowiada dziewczynie tylko o dawnych przypadkach, które uważa za warte omówienia. Sara stopniowo odkryje, że życie prywatne i zawodowe mężczyzny były głęboko ze sobą powiązane. W końcu zrozumie, że opowieści detektywa nie zostały wybrane przypadkowo, a Yago miał więcej niż jeden motyw popełnienia morderstwa. Każda warstwa, którą odrywa, ujawnia nowy sekretny związek z wyższymi szczeblami władzy politycznej.
PREMIERA: środa, 07.08, godz. 20:10

Świetnie dobrana oferta programowa sprawia, że Ale kino+ cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, o czym świadczą świetne wyniki oglądalności!

TOP 5 najchętniej oglądanych pozycji w 2019 to:

  • BELFER, 05-05-2019, g.21:20 - AMR 146 964
  • OBLĄKANI, 30-05-2019, g. 20:24 – AMR 141 308
  • CENA ODWAGI, 12-01-2019, g. 20:10 – AMR 134 139
  • TAJNA BROŃ, 06-05-2019, g. 20:10:27 - AMR 110 272
  • HEARTBREAKER LICENCJA NA UWODZENIE, 12-04-2019, g. 20:10:22 - AMR 98 779

DANE: NAM, I - 30 VI  2019, AMR A4+, Programmes.