JUŻ JESIENIĄ W DOMO+ 10 SEZON REMONTU W 48H

Domo+ to kanał lifestylowy z portfolio platformy CANAL+, który stale dostarcza widzom mnóstwo inspiracji i praktycznych wskazówek do zmiany wnętrz. Jesienią w ramówce DOMO+ pojawi się nowy, już 10 sezon programu Remont w 48h!

REMONT W 48H 10

Kultowa seria Remont w 48h, w której Tomasz Pągowski udowodnia, że remont pomieszczenia w dwie doby nie jest niczym niemożliwym i teraz robi to ponownie, rozpoczynając 10 sezon swojego programu.

Zazwyczaj kiedy myślimy o remoncie powoduje on niemiły ucisk w dole brzucha, odkładamy go w nieskończoność ponieważ nigdy nie możemy znaleźć wystarczająco dużo czasu lub środków na jego wykonanie. Tomasz Pągowski wraz z ekipą po raz kolejny udowadnia, że aby przeprowadzić gruntowny remont jednego pomieszczenia, wystarczą jedynie dwie osoby i głowa pełna pomysłów! Remont nie musi trwać w nieskończoność, a koszty można zredukować do minimum. Podczas prac widzowie poznają wiele ciekawych rozwiązań i patentów na to, jak w prosty i tani sposób szybko odmienić swoje mieszkanie. Oddając swoje wnętrza pod opiekę Tomasza Pągowskiego, właściciele mogą być pewni, że metamorfoza przewyższy ich oczekiwania.