FOX COMEDY - JESIENNE WIECZORY PEŁNE ŚMIECHU

FOX Comedy to kanał dla widzów o mocnych przeponach, oferujący wybuchową mieszankę komedii i dobrego humoru. Programming stacji tworzą seriale komediowe pokazywane po raz pierwszy w Polsce, popularne sitcomy, kultowe animacje dla dorosłych i wiecznie żywe klasyki. Jakościowy kontent znajduje odzwierciedlenie w rosnących wynikach oglądalności - w ubiegłym miesiącu kanał zgromadził przed telewizorami ponad 2,8 mln osób! FOX Comedy przyciąga atrakcyjną widownię - ma bardzo wysoki indeks dopasowania do jakościowych grup widzów: mieszkańców dużych miast (AFF 257, A 25-54 c100k+) oraz mężczyzn z wielkich metropolii (AFF 213, M 25-54 c500k+), z zarobkami pow. 3500 zł (AFF 238, M 35-54 3500+). Jesienią FOX Comedy nie zwalnia tempa. Na antenie pojawi się mix komedii dla fanów seriali (Współczesna rodzina, Czarno to widzę, Hoży doktorzy), kultowych produkcji (M*A*S*H), powrócą także nowe sezony animacji dla dorosłych (Family Guy: Głowa rodziny, Simpsonowie).


WSPÓŁCZESNA RODZINA, sezony 4 i 5

On, ona, dwoje dzieci i pies? Zapomnijcie o klasycznym modelu rodziny, czas wyjść naprzeciw współczesności! Ed O’Neil (Al. Bundy) po raz kolejny staje na czele niepokornej familii: młodsza o połowę żona, niezwykle wrażliwy pasierb, roztrzepana córka oraz syn homoseksualista z adoptowaną w Wietnamie córką. Jak się okazuje, współczesne życie rodzinne nie jest ani uporządkowane, ani poprawne politycznie, ani w żaden sposób przewidywalne.

EMISJA: poniedziałek-piątek od 20:00


CZARNO TO WIDZĘ

Podobno prawdziwy mężczyzna powinien zasadzić drzewo, spłodzić syna i wybudować dom. Cóż jednak poczynić z piękną posiadłością, gdy wychowujące się w niej dzieci zupełnie nie interesuje to, jaki trud włożyliśmy by wejść w jej posiadanie? Właśnie z takim dylematem zmaga się Andre Johnson – główny bohater komedii „Czarno to widzę” w gwiazdorskiej obsadzie: w skład rodziny Johnsonów wchodzi wspomniany wcześniej Andre (Anthony Anderson „Infiltracja”) jego żona Rainbow, w którą wciela się córka królowej muzyki R&B i pierwszej miłości Michaela Jacksona, Diany Ross – Tracee Ellis Ross, czwórka niesfornych dzieci oraz senior rodu – Pops, odgrywany przez Laurence’a Fishburne’a (filmowy Morfeusz z trylogii „Matrix”). Komediową stronę Laurence’a można ujrzeć również w emitowanym na FOX Comedy serialu „M*A*S*H”, gdzie gościnnie wcielił się w rolę kaprala Dorsey’a.

Emisja: poniedziałek-piątek 19:35


M*A*S*H, sezony 5, 6, 7

„M*A*S*H” to kontynuacja nagrodzonego Oscarem filmu z 1970 roku. Serial opowiada losy grupy amerykańskich chirurgów oraz pielęgniarek, pełniących służbę w szpitalu polowym podczas wojny w Korei w latach 50. „M*A*S*H” to niewątpliwie wysublimowany, czarny humor, ale również wiele refleksji dotyczących kondycji amerykańskiego społeczeństwa w okresie wojennym.

Emisja: poniedziałek-piątek od 17:00


FAMILY GUY: GŁOWA RODZINY, sezon 12 – premiera w piątek, 18 września o 21:30

Już w piątek, 18 września wystartuje premierowy, 12. sezon serialu „Family Guy: Głowa rodziny”. Animacja opowiada historię uroczego niezdary, Petera Griffina (Seth MacFarlane, „Ted”) oraz jego radosnej, dziwacznej rodziny. W nowej serii rodzina Griffinów wybierze się w podróż do Włoch, a Quagmire i Peter spróbują swoich sił jako członkowie muzycznego zespołu folkowego. Dobra wiadomość czeka fanów Clevelanda Browna, ponieważ mężczyzna wraz z rodziną powraca na stałe do Quahog! W nowym sezonie nie zabraknie również gościnnych występów gwiazd. Zobaczymy m.in. Arianę Grande oraz Adama Levine’a z Maroon 5. Twórca serii, a także głos głównego bohatera, Petera Griffina - Seth MacFarlane (nominowany do Oskara za “Teda”) otrzymał w tym roku za swoje dzieło nominację do nagrody Emmy w kategorii „Najlepsza gra głosem” (Outstanding Character Voice-Over Performance).

Emisja: wtorek-piątek od 21:00


SIMPSONOWIE, sezon 25 – premiera od wtorku, 13 października o 21:00

Jesień to także nowy sezon „Simpsonów” autorstwa Matta Groeninga, którzy śmieszą widzów małego ekranu już od ponad 25 lat. Inteligentnie napisana, najdłużej emitowana komedia w historii telewizji, swój sukces zawdzięcza przewrotnemu, humorystycznemu i uroczo dowcipnemu scenariuszowi. Prześmiewczą serię wielokrotnie doceniali krytycy na całym świecie, czego odzwierciedleniem są liczne, zdobywane na przestrzeni lat nagrody, w tym: 27 statuetek Emmy oraz 30 Annie Awards.

Emisja: wtorki od 21:00

Dane: VIII 2015; COV, Reach and Frequency.