TVN TURBO - JESIENNE NOWOŚCI!

W ubiegłym kwartale stacja TVN Turbo osiągnęła bardzo dobre udziały w oglądalności,  SHR = 1,41% w atrakcyjnej grupie mężczyzn z miast, zaś w grupie mężczyzn z wysokimi dochodami powyżej 3500 zł SHR wyniósł aż 1,66%!. W czerwcu kanał zgromadził przed telewizorami blisko 3 mln mężczyzn.

Już od września TVN Turbo startuje z jesienną ramówką, w której oprócz znanych polskich kontynuacji pojawią się na antenie interesujące nowości programowe, m.in. „Debeściaki”, „Megatransporty”, „Jak to się stało?”.

 

Dane: NAM, Q2 2016, M 16-49 c50+ SHR%, AFF vs A 16-49, COV M 16-49,  06.2016.

 

DEBEŚCIAKI

Auto z duszą, a może raczej najnowszy model, który właśnie opuścił fabrykę? W nowym programie Patryk Mikiciuk i Adam Kornacki zestawią ze sobą kultowe samochody z przeszłości z ich współczesnymi odpowiednikami. Dwójka prowadzących w serii testów, sprawdzać będzie, który z modeli poradzi sobie lepiej. To będzie prawdziwy pojedynek: legenda kontra nowoczesność. Czy auta z przeszłości wciąż mogą cieszyć i zaskakiwać kierowcę? Czy nowoczesna motoryzacja daje jeszcze frajdę z jazdy?

EMISJA: NIEDZIELA 15:45, OD 4 WRZEŚNIA

 

MEGATRANSPORTY

Wymiary przekraczające normę, procesy logistyczne ponadgabarytowych towarów. Witamy w świecie megatransportów. Najważniejsze aby ładunek dotarł cały i na czas. Do tego dochodzą jeszcze długie trasy, presja czasu, a przede wszystkim ogromna odpowiedzialność za przewożony fracht. W programie widzowie TVN Turbo obejrzą polskich kierowców, którzy na co dzień pracują za kółkiem kilkutonowych ciężarówek przewożąc ponadgabarytowe ładunki (elektrownie wiatrowe, konstrukcje mostów, itp.). Zobaczą jak bohaterowie nowego programu zmagają się z niebezpiecznymi trasami i wymagającymi klientami. Kamery zarejestrują problemy, którym stawiają czoła każdego dnia.

EMISJA: CZWARTEK 22:15, OD 1 WRZEŚNIA

 

JAK TO SIĘ STAŁO?

Do sieci codziennie trafia cała masa amatorskich nagrań video, a na nich kraksy, wygłupy, ryzykowne eksperymenty. W tym programie rozłożone zostaną na czynniki pierwsze wyczyny, które rozkładają na łopatki Internautów. Wspólnie z dziennikarzem Filipem Chajzerem TVN Turbo przyjrzy się wnikliwie sztuczkom wykonywanym przez samozwańczych kaskaderów. Stacja będzie szukać odpowiedzi na pytanie, co się stało? Albo raczej, co stanęło na przeszkodzie tym amatorom sportów ekstremalnych –  prawa fizyki, a może zabrakło umiejętności? Filip spróbuje powtórzyć ich wyczyny z amatorskich filmików aby na własnej skórze przekonać się i odpowiedzieć na pytanie, czy porażka mogła skończyć się sukcesem?

EMISJA: ŚRODA 22:45, OD 31 SIERPNIA