JESIENNE NOWOŚCI FOOD NETWORK – BĘDZIE PYSZNIE!

Kanał Food Network cieszy się coraz większą popularnością. W jakościowej grupie kobiet z miast udział w lipcu wyniósł 0,3% SHR, co stanowiło wzrost aż o 67% w stosunku do miesiąca lipca 2018 roku! Tym samym, w lipcu Food Network zgromadził przed telewizorami ponad 5,4 mln widzów.

Food Network stanowi doskonały wybór dla wszystkich kochających gotować i w którym odkryjemy przed widzami wszystkie oblicza kuchni. Dzięki niemu, widzowie mogą odbyć podróż z naszymi prowadzącymi w poszukiwaniu nowych kulinarnych smaków, czerpać inspiracje i zdobywać wiedzę o gotowaniu.

W jesiennej ofercie stacji znajdą się dwie smakowite nowości – „Zamiana szefów kuchni” oraz „Polska na patelni”. Nie zabraknie również formatów uwielbianych przez widzów Food Network. Już we wrześniu na antenę powróci „Makłowicz w drodze”, a na początku października uwielbiana przez wszystkich Magda Gessler z programem „Odkrycia Magdy Gessler”. Oprócz tego, na widzów czekają premierowe odcinki formatów, takich jak: „Przyślij przepis”, „Sexy kuchnia Magdy Gessler” oraz „Z gruntu zdrowo”.

Już 29 września na kanale Food Network pojawi się premierowy odcinek nowej serii programu „Makłowicz w drodze”. Robert Makłowicz odwiedzi między innymi Kazachstan, Białoruś i Niemcy. Lekko i z humorem opowie o kulinarnych tradycjach i atrakcjach tych krajów. Pozna lokalnych producentów żywności i odkryje przepisy inspirowane kuchnią regionalną.
Premiera: 29 września 2019, godz. 10:45.

W październiku najbardziej znana restauratorka Magda Gessler ponownie wyruszy w Polskę, żeby pokazać widzom oryginalne restauracje oraz utalentowanych szefów kuchni, o których mało kto wie. W drugim sezonie programu „Odkrycia Magdy Gessler”, Magda przedstawi ich fascynujące historie, namówi na szczere rozmowy, a następnie podejrzy ich pracę w kuchni.
Premiera: 6 października 2019.

Na antenę powróci również program „Przyślij przepis”, w którym stacja Food Network oddaje program swoim widzom! Zajrzymy do ich kuchni i poznamy przepisy na ich popisowe dania. Odwiedzimy prawdziwych pasjonatów gotowania z całej Polski i podpatrzymy, jaki jest ich sposób na udany obiad, rodzinną kolację, czy imieniny u cioci.
Premiera: 26 października 2019.

Na osłodę jesiennych dni kanał Food Network ma dla widzów dwie nowości, które zapewnią wspaniałą rozrywkę i przybliżą tajniki regionalnych kuchni. 

Czy zastanawialiście się jak wygląda praca szefa kuchni eleganckiego, modnego bistro i czym różni się od tej w dużym zajeździe czy jadłodajni? Czy wystarczy umieć gotować, a reszta sama się ułoży?

W nowym programie „Zamiana szefów kuchni” rzuciliśmy wyzwanie dwóm szefom kuchni, z dwóch różnych kulinarnych światów i zamieniliśmy ich miejscami na jeden dzień. Sprawdzimy czy poradzą sobie w nowej sytuacji, kto skończy z tacą, a kto na tacy.
Premiera: 26 października 2019.

Ofertę kanału wzbogaci również nowy program „Polska na patelni”, w którym widzowie będą mogli  zajrzeć do garnków i spiżarni prawdziwych pasjonatów gotowania z różnych regionów Polski. Odwiedzimy ludzi, którzy pielęgnują swoją tradycję kulinarną i czerpią z tego dużo radości. Poznamy ich rodziny i tajemnice przepisów, z których korzystają od pokoleń.
Premiera: 27 października 2019.

Ale to nie koniec inspirujących programów. Z końcem października, już po raz czwarty Magda Gessler powraca ze swoim autorskim programem „Sexy kuchnia Magdy Gessler”. Ona wie jak uwodzić w kuchni! Magda zdradzi kilka pomysłów na to, jak ze znanych wszystkim potraw stworzyć dania, które rozpalają zmysły. Intrygujące połączenia smaków, niezwykłe kompozycje kolorów i kształtów. Jedno jest pewne! Prowadząca rozgrzeje ekrany telewizorów do czerwoności!
Premiera: 27 października 2019.

W listopadzie, na antenie Food Network pojawi się drugi sezon programu „Z gruntu zdrowo”, w którym prowadzący Tadeusz Muller pokaże, że polskie warzywa i owoce to bezcenne źródło zdrowia i nieskończona inspiracja do tworzenia pysznych potraw. Tadeusz pojedzie na polskie pola, by przekonać się na własne oczy, jak wyglądają uprawy, a w swojej kuchni pokaże przepisy na dania, które będą prawdziwymi bombami witaminowymi.
Premiera: 3 listopada 2019.

Dane: NAM, 01-31.07.2018 & 01-31.07.2019; SHR % W16-49 C50+; COV 01-31.07.2019 A4+.