JESIENIĄ MINIMINI+ ZAPRASZA NA NOWE ODCINKI UWIELBIANEJ MYSZKI W PASKI!

Myszka w paski to bohaterka animacji dla dzieci, która zawsze służy dobrą radą. To miłe zwierzątko w pasiatej sukience wie, jak należy się zachować w różnych sytuacjach np. jak właściwie wydmuchać nosek, czy dbać o skórę, ale również jak zachować się przy stole. Myszka w paski to bohaterka wielu serii m.in: „Rysuj z myszką w paski” „Zagadki Myszki w paski”, oraz „Myszka w paski i dobre maniery”. Widzowie doceniają uroczą Myszkę, „Myszka w paski i zasady bezpieczeństwa” znalazła się wśród 10 najpopularniejszych bajek na MiniMini+ w 2018 roku!

RYSUJ Z MYSZKĄ W PASKI 2 – NOWE ODCINKI

Jak narysować myszkę, lwa, koparkę i łódź podwodną? Bez obaw, podpowie nam Myszka w Paski!

Po raz kolejny Myszka w Paski zaprasza najmłodszych widzów do wspólnej zabawy. W każdym z odcinków jeden z przedszkolaków uczy się rysować pod okiem sympatycznej Myszki w Paski. Na pastelowym i neutralnym tle Myszka krok po kroku podpowiada maluchom, jak za pomocą prostych kształtów i figur geometrycznych narysować swoje pierwsze dzieło sztuki. Program rozwija wyobraźnię i umiejętności manualne maluchów, ponadto stymuluje twórcze myślenie poprzez kreatywną zabawę.

Myszka w Paski zaprasza wszystkich małych widzów w wieku od 3 do 6 lat do udziału we wspólnej zabawie w rysowanie! „Rysuj z myszką w paski” to seria idealnie dopasowana do najmłodszych AFF 188 (A 4-7), oraz  AFF 178 (M 4-7)!
EMISJA: OD 12/05 CODZIENNIE O 17:10

NODDY: DETEKTYW W KRAINIE ZABAWEK – PREMIERA

„Noddy” to nowa animacja produkcji DreamWorks, która przeniesie małych widzów do ekscytującego i pełnego wrażeń świata. W Krainie Zabawek może zdarzyć się naprawdę wszystko, a to za sprawą dinozaurów, jednorożców, robotów, piratów...

Główny bohater Noddy jest wnikliwym detektywem, który, jak każde małe dziecko, nieustannie zadaje pytania, próbując dociec: „kto?”, „co?”, „kiedy?”, „gdzie?”, „dlaczego?” i „w jaki sposób?”. Wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi: Brumem i Bampim  rozwiązuje interesujące zagadki i niezwykłe tajemnice Klockowa i okolic, dzięki czemu maluchy uczą się logicznego myślenia, tworzenia związków przyczynowo-skutkowych i zwracania uwagi na detale. Noddy spróbuje dowiedzieć się, kto zostawił prezenty jego przyjaciołom, rozwiąże zagadkę spadających z nieba warzyw oraz przeprowadzi śledztwo w sprawie zagubionych skrzydeł wróżki Coco. Dzięki bajce maluchy dowiedzą się również jak ważne jest pielęgnowanie przyjaźni oraz przekonają się, że wspólne działanie pozwala rozwikłać nawet najtrudniejszą zagadkę.
EMISJA: OD PONIEDZIAŁKU, 19 LISTOPADA O GODZ. 06:25 (CODZIENNIE) ORAZ O 19:20 (PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK)

ENCHANTIMALS – MAGICZNE OPOWIEŚCI - PREMIERA

Bohaterkami animacji jest grupa niezwykłych dziewczynek nazywanych Enchantimals. W fantastycznym świecie, w którym mieszkają, za każdym rogiem kryje się zabawa i przygoda!

Bree, Felicity, Danessa, Patter i Sage to przyjaciółki związane ze swoimi ukochanymi zwierzątkami wyjątkową więzią. Nie tylko nie odstępują siebie na krok, ale nawet wyglądają podobnie. Enchantimals żyją razem w magicznej krainie, bawią się ze sobą i ze zwierzakami - swoimi najlepszymi przyjaciółmi. Dziewczynki opiekują się tym, co kochają - przyrodą, zwierzętami, a także sobą nawzajem. Wspólnie odkrywają, że dzięki przyjaźni wszystko jest możliwe.

W kolejnych odcinkach Danessa i Sprint rozwiążą zagadkę obiektów spadających z nieba, grupa Enchantimals spróbuje dowiedzieć się, dlaczego wysycha potok, a Flick uda się do Mroźnych Skał na coroczny konkurs rzeźb lodowych.

Daj się zaczarować i odkryj świat pełen wyobraźni, zabawy i magii! Dzięki serialowi najmłodsi widzowie poznają znaczenie prawdziwej przyjaźni, a także nauczą się szacunku dla świata roślin i zwierząt.

Bajka powstała w oparciu o niezwykle popularną serię lalek. Ich fani będą mogli obejrzeć serial z przygodami Enchantimals po raz pierwszy w polskiej telewizji.
EMISJA: WEEKENDOWY MARATON W WEEKEND 17-18 LISTOPADA OD GODZ. 12:00 (10 ODCINKÓW), OD SOBOTY, 24 LISTOPADA W WEEKENDY O GODZ. 7:00 I 12:15

Dane: NAM, I-X 2018, AMR A4-12, AFF vs A4-12, 6:00 – 20:59, Programmes