JESIEŃ PEŁNA E-SPORTOWYCH EMOCJI!

Listopad i grudzień w telewizji E-SPORT to jeszcze więcej największych imprez e-sportowych z polskiego podwórka!

Brak planów na 7-9 grudnia? Interesuje Was tematyka e-sportu? Lubicie od czasu do czasu zatracić się w wirtualnym świecie gier? A może chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o developerskim aspekcie gier komputerowych? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, to pragniemy poinformować, że w/w terminie, w Warszawie odbędzie się turniej gier elektronicznych @BEST Gamers Tournament, poprzedzony konferencją na temat e-sportu i projektowania gier komputerowych. Wszystko to będziecie mogli zobaczyć na antenie kanału E-SPORT TV!

Dodatkowo pojawią się kontynuacje programów o które dopytywaliście:

Zetrig na farmie –kontynuacja przygód dzielnego rolnika. Jakie trudności czekają na niego w drugim sezonie? Jak sobie z nimi poradzi? Czy społeczność Doliny Gwiezdnego Pyłu w końcu go zaakceptuje? Sezon drugi odpowie na te i jeszcze więcej pytań.

KaaT ze swoją brygadą przedstawią interesujące bitwy rozegrane w uniwersum World of Tanks. Jeszcze więcej bitew, czołgów, analiz, taktyk ze świata wargamingu. Jesteście ciekawi Polskiego drzewka technologicznego oraz poprawionej grafiki WoT, zapraszamy serdecznie do oglądania okiem KaaT’a.

Dodatkowo będziecie mogli zobaczyć nowość na antenie E-SPORT TV! Tym razem Zetrig wcieli się w rolę młodego księcia, który w swoim zadufaniu, uwalnia straszliwe piaski czasu. Ochroniony mocą magicznego sztyletu, rusza na wyprawę, aby odczynić zło spowodowane jego niefrasobliwością. W jego misji pomaga mu urocza księżniczka Fahra, a na drodze staną straszliwe piaskowe bestie oraz zdradziecki wezyr…