JESIEŃ PEŁNA E-SPORTOWYCH EMOCJI

E-sport to kanał w pełni poświęcony tematyce sportów elektronicznych. Jesienią w ramówce nie zabraknie rozgrywek e-sportowych m.in. Turniej Hussar Cup 2020 i relacji z największych światowych turniejów. Dodatkowo, uzupełnienie ramówki będą stanowić programy TVGRYPL oraz Board News.

HUSSAR CUP 2020

Hussar Cup to turniej, w którym udział biorą m.in. znane drużyny z polskiej sceny, tj. Illuminar czy PompaTeam, a także drużyny, które dotychczas grały w turniejowym podziemiu. Dodatkowo do turnieju zgłoszają się również drużyny zza granicy, m.in. z Hiszpanii, Portugalii, krajów skandynawskich, Niemiec, Francji oraz Rosji i Ukrainy. Turniej dzieli się na 6 etapów – 4 rundy Kwalifikacji Otwartych, 1 Runda Kwalifikacji Zamkniętych oraz Wielki Finał. Wszyscy walczyć będą o nagrody, których pula wynosi 15.000 USD.

TVGRYPL

To aktualne tematy, wnikliwa publicystyka, świeże recenzje i technologiczne ciekawostki - najlepsze okno na świat cyfrowej rozrywki. To niekwestionowany lider pod kątem najlepszej jakości treści video w świecie gier i nowych technologii.

BOARD NEWS

Cykl planszowych wiadomości Board News, w krótkich i przystępnych newsach prezentuje najważniejsze wiadomości z danego tygodnia. Z tego programu widzowie dowiedzą się też o zapowiedzianych i trwających kampaniach crowdfundingowych w Polsce oraz od zagranicznych wydawców i twórców gier planszowych, jak również o wydarzeniach, konwentach i inicjatywach. Świat gier planszowych ma ogromnie dużo do zaoferowania, zarówno początkującym graczom, tym wytrawnym geekom czy również graczom video!