HGTV – UDANY POCZĄTEK ROKU I DUŻA DAWKA WIOSENNYCH NOWOŚCI!

W styczniu stacja HGTV osiąga coraz lepsze wyniki oglądalności, w docelowej grupie kobiet z miast udział wyniósł 0,67% SHR. Wśród kanałów konkurencyjnych HGTV uplasował się na 2 miejscu, zaraz za TVN Style. Ponadto ma bardzo wysokie wskaźniki dopasowania, AFF 149 (W 25-49 c500+ vs A 16-49), AFF 159 (W 30-49 c50+ vs A 16-49). W styczniu HGTV dotarł do ponad 7,3 mln widzów! Na antenę powrócą lokalne produkcje, a wśród nich m.in. „Zgłoś remont”, „House hunters – Poszukiwacze domów”, „Darek solo”, czy „Drugie życie mebli”.

Szukanie mieszkania to niełatwa sprawa. Dzięki programowi „House hunters – Poszukiwacze domów”, możesz zapoznać się z pełnym przekrojem polskich nieruchomości nie ruszając się sprzed telewizora! „House hunters – Poszukiwacze domów” to polska wersja formatu telewizyjnego uwielbianego przez widzów na całym świecie. W każdym odcinku bohaterowie próbują znaleźć swoje wymarzone lokum w asyście agenta nieruchomości.
Premiera: od 1 marca, czwartek, godz. 22:00

„Nowa Maja w ogrodzie” to program pełen porad i inspiracji, nie tylko dla głodnych wiedzy ogrodników, ale i początkujących w tej dziedzinie. Piękne plenery i ciekawe wywiady to propozycja dla tych, którzy być może jeszcze nie znaleźli swojej życiowej pasji. Prowadząca Maja Popielarska nawet zupełnego laika jest w stanie rozkochać w tematyce ogrodowej. To właśnie ona jak nikt inny potrafi opowiadać o roślinach w hipnotyzujący sposób.
Premiera: od 4 marca, niedziela, godz. 09:20

Darka Wardziaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten najlepszy w Polsce stolarz spełnia wnętrzarskie marzenia ludzi, którzy w ogóle się tego nie spodziewają! Łóżko z baldachimem dla ukochanej żony? Nowoczesna meblościanka dla siostry? A może zabudowa przedpokoju dla męża? Dla Darka to żaden problem! W programie „Darek solo” prowadzący pomaga osobom, które chcą zrobić niespodziankę komuś bliskiemu.
Premiera: od 5 marca, poniedziałek, godz. 22:00

Jeśli zastanawiałeś się, co jest trudniejsze – podjęcie decyzji o remoncie czy jego przeprowadzenie, znamy kogoś, kto rozwiąże oba te problemy... Krzysztof Miruć, architekt i pasjonat designu, działa jak błyskawica. Wystarczy, że bohaterowie wskażą mu pomieszczenie, przedstawią budżet i zdradzą, o jakiej zmianie marzą – resztą zajmie się on sam. W programie „Zgłoś remont” Krzysztof podejmie każde remontowe wyzwanie.
Premiera: od 31 marca, sobota, godz. 22:00

Sylwia Wilgatek-Wykuż i Małgosia Ziółkowska na oczach widzów dokonują prawdziwych cudów. W programie „Drugie życie mebli” z wielką pasją nadają zupełnie nowy wygląd starym, z pozoru nikomu niepotrzebnym sprzętom. Jeśli kiedykolwiek zdarzyło ci się wyrzucić stary mebel i poczułeś ulgę – lepiej się do tego nie przyznawaj! Nikt tak jak one dwie nie potrafi zrobić czegoś z niczego. W nawet najbrzydszym i najbardziej zniszczonym meblu zobaczą to „coś”, co zainspiruje je do dalszego działania.
Premiera: od 1 kwietnia, niedziela, godz. 18:00

Dane: NAM, SHR, W 16-49 C50K+, AFF vs A 16-49,  COV A4+, 01.01.-25.02.2018