HGTV AWANSUJE NA DRUGIE MIEJSCE WŚRÓD NAJWIĘKSZYCH KANAŁÓW LIFESTYLOWYCH W POLSCE!

We wrześniu kanał HGTV awansował na drugą pozycję w rankingu kanałów lifestylowych w Polsce! Tym samym jego udziały w grupie komercyjnej wzrosły aż o 26% rok do roku (z 0,5% do 0,7% SHR%). Jeszcze lepsze wyniki stacja uzyskała w najcenniejszej dla reklamodawców grupie kobiet z miast, gdzie udziały wyniosły aż 1,0% SHR%. Świetne wyniki są zasługą atrakcyjnej oferty programowej, wśród której skrywa się jeszcze wiele nowości!

Już 28 października na antenę powróci program najpopularniejszego stolarza w Polsce – Darka Wardziaka. W programie „Darek solo” prowadzący pomoże osobom, które chcą zrobić niespodziankę komuś bliskiemu. Razem z Darkiem, w wielkiej tajemnicy, będą musieli wejść do mieszkania obdarowywanej osoby, by dokonać potrzebnych pomiarów. Następnie wspólnie zabiorą się za stworzenie od podstaw zupełnie nowego mebla. Kreatywność naszego stolarza nie zna granic. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, potrafi spełnić każde marzenie bohatera programu.
Emisje: od 28 października, niedziela, 15:00

W niedzielę, 4 listopada na HGTV odbędzie się premiera najnowszego programu – „Para w remont”! Duet idealny – Mirella i Marcin, małżeństwo projektantów, pomoże wszystkim, którzy marzą o remoncie, ale zupełnie nie wiedzą jak się za niego zabrać. Dzięki swojej wyobraźni i ogromnemu doświadczeniu odmienią każde zaniedbane i mało funkcjonalne pomieszczenie. Jest jednak pewien haczyk: na realizację nietuzinkowych pomysłów będą mieli tylko 3 dni… i 10 tysięcy złotych.
Emisje: od 4 listopada, niedziela, 15:30

To nie wszystko! Na początku października, ku uciesze widzów, na antenę powróciła Dorota Szelągowska i jej „Domowe rewolucje”! Dotychczas wyemitowane odcinki premierowe odnotowały bardzo wysokie udziały na poziomie 4,1% SHR% w grupie W16-49 c50+! Trzeci sezon programu to kolejna dawka wnętrzarskich wyzwań i patentów na przeprowadzenie generalnego remontu w ciągu zaledwie kilku dni. W nowej serii nie zabraknie stolarza Darka Wardziaka i architektki wnętrz Mariki Jóźwiak, którzy pomogą prowadzącej w realizacji nietuzinkowych patentów na metamorfozę wnętrz. Do grona fachowców dołączy Julia, która będzie sprawować pieczę nad kosztorysami remontów i przebiegiem zakupów. Wspólnie pokażą widzom mnóstwo przydatnych rozwiązań, dzięki którym każdy będzie mógł przeprowadzić zmiany w swoich wnętrzach!
Emisje: piątek, 22:00

Dane: NAM, 01.09.-15.10.2018, DayParts, SHR% A4+, W16-49C50+, AFF W16-49C50+ vs A16-49, Programmes, SHR% W16-49C50+, premiery.