GRUDNIOWE CZWARTKI Z ALE KINO+

Ale kino+ to kanał, który codziennie dostarcza widzom produkcje filmowe z całego świata. Prezentowane treści szczególnie trafiają do kobiecej widowni z miast AFF 269, z wyższym wykształceniem AFF 253, z zarobkami powyżej 2000 zł AFF 180 oraz zajmujących wysokie stanowiska AFF 162.

W grudniu w każdy czwartek o godz. 20:10, Ale kino+ zaprasza na filmy z cyklu Kino Mówi: Winni. W programie: „Winni” duński thriller  w reżyserii Gustava Möller, amerykański kryminał „Tajemnice Silver Lake” oraz włoski dramat „Oni”. Zapraszamy!

WINNI

Rutynowy wieczór przy telefonie alarmowym. Operator odbierający dziś połączenia – były funkcjonariusz policji –z niecierpliwością czeka na zbliżający się koniec zmiany. Pijani imprezowicze, niedzielni kierowcy, blokujący numer żartownisie –irytacja policjanta rośnie, do momentu, kiedy odbiera telefon od spanikowanej kobiety. Została porwana, a samochód, w którym się znajduje, jedzie w nieznanym kierunku. Gdy połączenie zostanie gwałtownie przerwane, mężczyzna nie opuszczając pokoju rusza kobiecie na ratunek, polegając wyłącznie na swoim doświadczeniu, intuicji i… telefonie.

EMISJA: 3 GRUDNIA, GODZ. 20:10

TAJEMNICE SILVER LAKE

33-letni Sam mieszka w Los Angeles i czeka na swoją życiową szansę. Większość czasu poświęca grom wideo i podglądaniu pięknych kobiet, a z braku lepszych zajęć z pasją oddaje się zgłębianiu sekretów, jakich Hollywood kryje tysiące. Pewnego dnia jego piękna sąsiadka znika bez śladu. Aby ją odnaleźć, Sam wyrusza w pełną przygód podróż po Mieście Aniołów. W jego głowie wszystko zaczyna łączyć się w jedną mroczną układankę, którą postanawia rozwikłać. Za wszelką cenę.

EMISJA: 10 GRUDNIA, GODZ. 20:10

ONI

Oni są u władzy. Oni są niemoralni, cyniczni i zachłanni. Oni pragną uwielbienia. A są to Silvio Berlusconi i orbitująca wokół niego świta, gotowa zrobić wszystko dla chwały i dużych pieniędzy. Małżeństwo Silvio z drugą żoną Veroniką chyli się ku upadkowi, podczas gdy on zabawia się z licznymi kobietami łasymi na jego sławę. Paolo Sorrentinow mistrzowski sposób przedstawia kulisy najbardziej zniesławionego i skandalicznego włoskiego polityka, z czasów kiedy był on u szczytu władzy.

EMISJA: 31 GRUDNIA, GODZ. 20:10

DANE: NAM, VIII-X 2020 AFF W20-59 C50K+, W20-54 Edu High, W25-54 inc. >2000, W20-59 Top Management vs. A16-49 06:00:00-25:59:59.