TVN7 - GORĄCA JESIEŃ

TVN7 to stacja, która trzyma widzów w napięciu. Prezentuje najgłośniejsze oraz najbardziej poszukiwane filmy i seriale. Oprócz dużych amerykańskich produkcji filmowych i telewizyjnych, antena już po raz 3 zaprezentuje PASMO DOKUMENTÓW w skład, którego wchodzą wyjątkowe, wielokrotnie nagradzane, ambitne produkcje, które zapadają w pamięć i prowokują do przemyśleń na kontrowersyjne i trudne tematy. Wokół tego typu produkcji skupia się wyjątkowa grupa dojrzałych widzów z miast z dużym potencjałem zakupowym. Świadczy o tym profil widza pasma dokumentalnego - widzowie w wieku +35 lat,  68% to mieszkańcy miast, dopasowanie w grupie top management wynosi 125, 50% z nich deklaruje wysokie dochody (>2751zł). Tytuły jesiennych dokumentów, których emisja rozpocznie się już w październiku to m.in. WYJŚCIE PRZEZ SKLEP Z PAMIĄTKAMI, AN OPEN SECRET czy THE LOOK OF SILENCE.

Jesienią nie zabraknie kontynuacji seriali znanych widzom z poprzednich sezonów, takich jak REVOLUTION II czy TAJEMNICE LAURY II. Pojawią się także nieemitowane do tej pory NOWOŚCI wśród nich OLIMP, MIASTO ZŁA i zapowiadany wcześniej serial RUSH.


MIASTO ZŁA (WICKED CITY) to serial opowiadający o Los Angeles z lat 80-tych, kiedy to nastała złota era sex, drugs and rock’n’roll oraz seria tajemniczych morderstw poprzedzonych dedykacją piosenki w lokalnej rozgłośni radiowej. Do rozwikłania tej zagadki nie wystarczy zwykłe dochodzenie. Stróże prawa łączą więc siły z handlarzami narkotyków oraz dociekliwymi reporterami. Każda wskazówka jest bezcenna gdy w grę wchodzi ludzkie życie. W roli głównej Ed Westwick, Jeremy Sisto i Karolina Wydra.

Premiera: 29 października 2015

Emisja: czwartek 22:00OLIMP nowy serial fantasy, inspirowany greckimi mitami. Opowiada historię kilku śmiałków, którzy postanawiają wygnać bogów do królestwa nieświadomości zwanego Hadesem. Akcja serialu skupia się na postaci młodego mężczyzny, który w wyniku dramatycznych wydarzeń związanych ze zdradą, miłością, rozczarowaniem i wygnaniem, staje się bezwzględnym przywódcą i wojownikiem równym samym bogom.

Premiera: grudzień 2015

Dane: NAM, ADH% 2015, A4+,15.04- 23.05 2015, premiery dokumentów.