GOK VAN PODBIJA SERCA POLEK! PRZYGOTOWANIA DO JESIENNEGO PROGRAMU NA TVN STYLE TRWAJĄ!

Lipiec to odpowiedni  moment na podsumowanie wyników stacji za pierwsze półrocze 2014. TVN Style jest niezmiennym liderem  kanałów kobiecych w Polsce z systematycznym wzrostem oglądalności. Średni udział w pierwszym półroczu w grupie komercyjnej  kobiet z miast wyniósł  1,4%, a w czerwcu stacja osiągnęła rekordowy udział  1,53% SHR!

Druga połowa roku w TVN Style zapowiada się niezwykle atrakcyjnie - nie zabraknie programów, które z pewnością umocnią pozycję TVN Style jako lidera stacji kobiecych w Polsce. Jesienią na antenie TVN Style zobaczymy pierwszą polską produkcję z udziałem GOK WAN  „Stylowe rewolucje Goka”. Wprowadzenie go na antenę nie jest przypadkowe: „Zauważyliśmy, że pojawiła się moda na programy pokazujące przemiany bohaterów. Bardzo dużą oglądalność notuje „Sablewskiej sposób na modę”. Uznaliśmy, że przydałaby nam się na antenie też duża, światowa gwiazda prowadząca format o takiej tematyce” - powiedziała w wywiadzie dla portalu Wirtualne Media Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego TVN ds. kanałów tematycznych.

W związku z produkcją swojego nowego programu, od maja Gok Wan regularnie pojawia się w Polsce. Do programu zgłosiły się rzesze wielbicielek talentu znanego stylisty, jednak tylko 9 z nich otrzyma szansę na metamorfozę swojego wyglądu, wskazówki dotyczące umiejętności flirtowania, a może porady mające wpływ nawet na ich dotychczasowe życie! Zdjęcia realizowane są w Warszawie, ale uczestniczki pochodzą z całej Polski - m.in. z Mazur, Poznania, Łodzi, Sosnowca, czy Wrocławia. Stylista w wywiadach często wspomina o swojej sympatii do naszego kraju. Gok czuje się u nas  jak w domu, przez co tym bardziej jest  zadowolony z faktu, że może pomóc właśnie polskim singielkom. Zapowiada się kolejny hit!

Jesienią w ramówce TVN Style zobaczymy nie tylko ekscytujące nowości, ale również te formaty, które już teraz są bardzo dobrze znane i uwielbiane przez widzów – szczegóły już w krótce!

DANE: SHR%, 1 I – 31 VI 2014, W16-49 C50k+