Gok podbija serca Polek!

 

W nowym sezonie, oprócz swoich flagowych programów, TVN Style emituje ekscytujące nowości, które widzki TVN Style od razu  pokochały! Jedną z nich jest emitowany po raz pierwszy poza Wielką Brytanią, program „Stylowe rewolucje Goka”.

Jako mega hit jesiennej ramówki, już od dawna cieszący się ogromnym zainteresowaniem mediów, program „Stylowe rewolucje Goka” miał dedykowaną konferencję  prasową, która odbyła się 19 IX w Warszawie. Na konferencji pojawił się również słynny stylista -Gok Wan. Jego pierwsze, gorące, komentarze, oraz wypowiedzi bohaterek programu i gwiazd po premierze pierwszego odcinka programu można zobaczyć w powyższym materiale.

Pierwsze emisje „Stylowych rewolucji Goka” pokazały, że program jest na dobrej drodze, żeby podbić serca Polek. Drugi odcinek, emitowany 28 IX o g. 13:00 osiągnął udział na poziomie aż 4% w grupie kobiet w wieku 16-49 i średnią minutową oglądalność na poziomie ponad 75 tys. widzek (W 16-49).

Kolejną nowością o tematyce metamorfoz, ale tym razem metamorfoz wnętrz - jest program „Dorota Was urządzi!” Porady i sprytne triki Doroty Szelągowskiej okazały się niezbędne wielu widzkom - średni udział we wrześniu w grupie kobiet z miast wynosi 1,6%, a rekordowy odcinek (emitowany 21 września) osiągnął aż 5,7% SHR!

We wrześniu średni udział kanału TVN Style wyniósł 1,4% w grupie komercyjnej kobiet z miast, co oznacza, że kanał oglądało średnio ponad 372 tys. osób z tej grupy.

Dane: NAM, 1-28 IX 2014, SHR%, W 16-49 c50k+, W 16-49