FOX ZAPRASZA NA DŁUGO WYCZEKIWANE PREMIERY

W tym miesiącu stacja FOX zaplanowała dla widzów coś specjalnego. Nowe odcinki długo wyczekiwanych i uwielbianych seriali! Już w październiku swoją premierę będzie miał dziesiąty sezon jednego z najchętniej oglądanych seriali „The Walking Dead”. Oprócz tego, w zupełnie nowej odsłonie, na ekrany wróci kultowy serial młodzieżowy z lat 90., po 25 latach od premiery pierwszego odcinka. Dawna obsada oryginalnego „Beverly Hills 90210” spotyka się na planie 6-odcinkowej serii i zaprasza widzów w nostalgiczną podróż.

THE WALKING DEAD, sezon 10

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 7 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 22:00

W dziesiątym sezonie „The Walking Dead” akcja toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami potwornego pokazu mocy Alfy i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy. Szeptacze są jednak dużo większym zagrożeniem, przy którym bledną wszystkie dotychczasowe wyzwania, z jakimi kiedykolwiek zmagali się Ocaleni. Nadchodząca walka wydaje się być skazana na przegraną. Wszechobecne pytania o plan działania i paraliżujący strach zarażają grupę, doprowadzając do paranoi i konfliktów, które dla Ocalałych okazują się nie lada testem. Nadzieja, że cywilizacja może przetrwać w świecie wypełnionym umarłymi, wisi na włosku…

Dla wszystkich widzów, którzy nie mogą w nocy spać, FOX ma bardzo dobre wieści – premierowe odcinki będzie można oglądać na antenie kanału co poniedziałek o 3:30 w nocy, czyli pół godziny po premierze w USA.

BH 90210

PREMIERA: 9 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 21:05

Oryginalne „Beverly Hills 90210”, pokazywane premierowo w Polsce w latach 1994-2003, łamało wiele tabu, zapoczątkowało modę na seriale młodzieżowe i na zawsze weszło do historii telewizji. „BH 90210” to seria limitowana z oryginalną obsadą i ciekawym pomysłem na fabułę. Dobrze znani aktorzy grają w serialu samych siebie, a raczej lekko przerysowane wersje samych siebie. Brian Austin Green (serialowy David), Gabrielle Carteris (Andrea), Ian Ziering (Steve), Jason Priestley (Brandon), Jennie Garth (Kelly), Shannen Doherty (Brenda) I Tori Spelling (Donna) spotykają się po latach i decydują, żeby nagrać reboot serialu, który zmienił na zawsze ich życie. Prace nad nową wersją kultowej produkcji okazują się być nie mniej emocjonujące niż fikcyjne przygody sprzed lat. Powracają dawne uczucia, przypominają o sobie długo skrywane konflikty, a stare przyjaźnie zostają wystawione na próbę.

FOX to kanał rozrywkowy, poświęcony najlepszym i najpopularniejszym serialom, pochodzącym z największych amerykańskich wytwórni. Produkcje emitowane na FOX przedstawiają nowoczesne podejście do rozrywki kierowanej w szczególności do kobiet (AFF = 237 W30-59 100K+, AFF = 192 W16-49 100K+) i oferują widzom doceniane i najbardziej wyczekiwane tytuły, zaraz po premierze amerykańskiej. Oferta FOX to rozrywka skrojona na potrzeby każdego widza i miłośnika każdego gatunku, w tym seriali obyczajowych, kryminalnych, akcji, grozy czy produkcji science fiction.

Dane: NAM, 01.07-26.09.2019, 06:00-25:59, AFF vs. A16-49, DayParts.