FOX COMEDY – SPOSÓB NA JESIENNĄ CHANDRĘ!

Jesienna aura to doskonały pretekst do tego, by  wygodnie zasiąść przed telewizorem i oddać się dobrej zabawie razem z kanałem komediowym FOX Comedy! We wrześniu widzowie będą mieli okazję zobaczyć zarówno hity serialowe, jak i filmowe takie jak: „Głowa Rodziny”, „Biuro”, czy „Duchy moich byłych”.

FAMILY GUY: GŁOWA RODZINY, sezon 18.

Premiera: SOBOTA 21 WRZEŚNIA OD GODZ. 22:00

Serial opowiada historię rodziny Griffinów, mieszkającej w fikcyjnym mieście Quahog. Co czeka ich w osiemnastym już sezonie animacji? Na pewno nie zabraknie zwariowanych sytuacji, przezabawnych żartów i oczywiście – pakowania się przez rodzinkę w kłopoty praktycznie na każdym kroku. Tym razem, Stewie postanawia stworzyć maszynę zmniejszającą. A co to oznacza? Problemy: przez przypadek razem z Brianem kurczy się do mikroskopijnych rozmiarów. W takiej postaci zaprzyjaźniają się z grupą niesporczaków, czyli malutkich bezkręgowców, zaliczanych do pierwoustych. Liderem tej niecodziennej grupy jest Vernon, a w jednym z nowych kompanów, Stewie i Brian odnajdują niesporczakową wersję… Patricka Stewarta! Co jeszcze wydarzy się w najnowszym sezonie? Jak skończy się podróż Stewiego i Briana do świata niesporczaków? Tego wszystkiego widzowie będą mogli dowiedzieć się już 21 września na FOX Comedy!

DUCHY MOICH BYŁYCH

PIĄTEK 20 WRZEŚNIA O GODZ. 22:00

Connor (Matthew McConaughey) kocha wolność, dobrą zabawę i kobiety, i raczej nie zamierza rezygnować z wygodnego życia singla. Jednak wizyta na ślubie młodszego brata, zmienia hierarchię wyznawanych przez niego wartości. Nawiedza go duch zmarłego wujka (Michael Douglas), który nauczył go jak podrywać i porzucać kobiety. Planuje on odbudować wiarę bohatera w prawdziwą miłość, w czym pomogą mu dawne sympatie Connora. Podczas jednego wieczoru, Duch Byłych Narzeczonych prowadzi bohatera przez romantyczną historię w stylu „Opowieści Wigilijnej” Karola Dickensa.

Komediowy kanał FOX Comedy może pochwalić się jakościową, męską widownią. Jest idealnie dopasowany do miejskiego widza z wyższym wykształceniem (AFF = 406 M35-54 EDU HIGH, AFF = 321 M20-59 500K+).

Dane: NAM, 08.2019, 06:00-25:59, AFF vs. A16-49, DayParts.