FOX COMEDY – PREMIERA NOWEJ KOMEDII „LA DO VEGAS” ORAZ KOLEJNE SEZONY LUBIANYCH SERIALI

FOX Comedy zapewnia doskonały relaks w doborowym towarzystwie najzabawniejszych bohaterów telewizyjnych. Tej zimy kanał zaprasza na kolejną porcję dobrego humoru. Już w lutym na antenie pojawi się nowy serial „LA do Vegas”, pokazujący perypetie ludzi, którzy co tydzień próbują wygrać fortunę w kasynie. Ponadto, na widzów czekają nowe sezony znanych seriali – „Cioteczka Mick” oraz „Wszyscy kochają Raymonda”. FOX Comedy nieustannie utrzymuje atrakcyjny profil widza. Są to: osoby z wyższym wykształceniem (204 AFF, W 25-49 EDU HIGH), z miast pow. 500k mieszkańców (168 AFF, A 20-54 500k+) oraz przedstawiciele kadry managerskiej (155 AFF, A 16-49 TOP MANAGEMENT).

LA do Vegas – premierowe emisje w soboty o 21:05

Sobotnie wieczory upłyną w towarzystwie bohaterów nowej komedii „LA do Vegas”. Serial opowiada o załodze samolotu oraz jego ekscentrycznych pasażerach, którzy w każdy weekend wybierają się w podróż z Los Angeles do Las Vegas z jednym celem w głowie – wygrać w kasynie! Choć wydawać by się to mogło niemożliwe, ta niecodzienna grupa marzycieli i amatorów szybkiej gotówki z czasem staje się dla siebie czymś w rodzaju dość niekonwencjonalnej, ale wspierającej się rodziny… przynajmniej od piątku do niedzieli.

Cioteczka Mick – 2. sezon, premierowe emisje w niedziele, od 25 lutego o 21:05

W ostatnią niedzielę lutego, do FOX Comedy powraca z drugim sezonem komediowy hit „Cioteczka Mick”. Mickey utknęła w wychowywaniu swojej rozpieszczonej siostrzenicy i siostrzeńców, po tym jak jej siostra z mężem uciekli z kraju, oskarżeni przez FBI o przekręty finansowe. Z pomocą byłego chłopaka i domowej gosposi, Mickey jest zdeterminowana, aby poradzić sobie z trójką rozwydrzonych dzieci – albo przynajmniej próbować to zrobić. Poprzednie odcinki mogą pochwalić się wysokim dopasowaniem do atrakcyjnych grup widzów: osób z wyższym wykształceniem (234 AFF, W 25-54 EDU HIGH), z ponadprzeciętnymi dochodami pow. 3500 PLN (214 AFF, M 25-54 3500+)* oraz przedstawicieli kadry managerskiej (226 AFF, A 25-54 TOP MANAGEMENT).

Wszyscy kochają Raymonda – 5. sezon, premierowe emisje od poniedziałku do piątki, od 28 lutego o 19:15

Pod koniec lutego stacja FOX Comedy zaprasza na piąty sezon serialu „Wszyscy kochają Raymonda”. Ray Barone to znany i odnoszący sukcesy dziennikarz sportowy, który mieszka z żoną i dziećmi na Long Island. Wydaje się, że rodzina ma wszystko o czym można zamarzyć, jednak Ray codziennie zmaga się ze swoimi wścibskimi i nadopiekuńczymi rodzicami, którzy mieszkają po drugiej stronie ulicy… Ojciec Raya, Frank, to weteran wojny w Wietnamie, matka Marie krytykuje wszystko i wszystkich, a brat Robert jest niezadowolonym policjantem, nieustannie poszkodowanym przez los. Serial ma bardzo wysoki indeks AFF wśród jakościowych grup widzów: mieszkańców wielkich metropolii (425 AFF, A 25-49 500k+), osób z wyższym wykształceniem (245 AFF, W 25-49 EDU HIGH) oraz przedstawicieli kadry managerskiej (219 AFF, A 16-49 TOP MANAGEMENT).

Dane: NAM, Q4 2017, 6:00-25:59, AFF, Programmes. *Dochód netto per gospodarstwo domowe.