FOX COMEDY – POŁĄCZENIE NAJLEPSZYCH FILMÓW I SERIALI KOMEDIOWYCH W GWIAZDORSKIEJ OBSADZIE

W kwietniu widzowie FOX Comedy poznają niezwykle psotnego i buntowniczego przedszkolaka: tytułowego bohatera serialu „Shin-chan”. Zawitają też u rodziny DiMeo, obserwując dalsze losy Mai i jej syna JJ’a z serialu „Nie ma mowy”. FOX Comedy zaplanował dla fanów dobrej zabawy komediowe Święta Wielkanocne z uroczą „Miss Agent” (Sandra Bullock), a także nowością na kanale – filmem „Przyjęty”, opowiadającym o chłopaku, który nie dostał się na wymarzone studia i postanawia otworzyć własną uczelnię.

SHIN-CHAN – emisja od poniedziałku do piątku o 08:05

Główny bohater mieszka w japońskim mieście Kasukabe razem z rodziną, którą non stop przytłacza swoim aroganckim i bezwstydnym zachowaniem. Lekceważące maniery Shin-Chan kontrastują z rygorystycznymi normami społecznymi w Japonii, co jest źródłem wielkiego niezadowolenia jego matki, która stara się bez większego powodzenia przywołać malca do porządku. Przez swój odważny humor kreskówka ta jest często porównywana do takich kultowych animacji jak „Simpsonowie”, czy „Family Guy: Głowa rodziny”.

NIE MA MOWY – premiera 3. sezonu w niedzielę, 7 kwietnia o 15:50

Serial opowiada o Mai DiMeo, która wraz z mężem wychowuje trójkę dzieci: Raya, Dylan i najstarszego JJ’a. Kobieta musi stawić czoła zabawnym przeciwnościom losu oraz walczyć z niesprawiedliwością społeczną. W najnowszym sezonie Maya boryka się z faktem, że jej dzieci szybko dorastają, a JJ wkrótce wyruszy na studia.

FOX Comedy może pochwalić się miejskim i jakościowym profilem widza, z wysoką siłą nabywczą. Aż 33% osób wybierających kanał to widzowie z wielkich metropolii powyżej 500k mieszkańców (AFF = 324). Są to przedstawiciele szczebla managerskiego (34%, AFF = 460), z wyższym wykształceniem (35%, AFF = 253) oraz ponadprzeciętnym dochodem rozporządzalnym pow. 3500 zł (70%, AFF = 171).

Dane: NAM, 01.01-21.03.2019; 06:00-25:59; A4+; ADH%, DayParts; dochód rozporządzalny netto per gospodarstwo domowe