FOX COMEDY – NOWE PERYPETIE ZNANYCH SERIALOWYCH RODZIN

W listopadzie FOX Comedy odwiedzą dwie znane serialowe rodzinki. Pierwsza z nich to Griffinowie, którzy wpadną z 16. sezonem „Family Guy: Głowa rodziny”. Druga, czyli Pritchettowie pokażą co u nich słychać w 9. sezonie „Współczesnej rodziny”. Na antenie stacji zagoszczą również filmy! Wszyscy fani parodii filmowych będą mogli bawić się przy czterech częściach „Strasznego filmu”, a miłośnicy dobrych filmów romantycznych mogą przygotować się na filmowy hit, czyli „Kocha, lubi, szanuje”.

FAMILY GUY: GŁOWA RODZINY - premierowe odcinki w soboty o 22:00 (po 4 odcinki)

Każdy zna pewną animowaną rodzinkę, która od zawsze wpada w kłopoty. Już na początku listopada widzowie będą mieli okazję przyjrzeć się jak te kłopoty wyglądają, a wszystko za sprawą 16. sezonu Family Guy: Głowa rodziny!

Serial opowiada historię dysfunkcyjnej rodziny Griffinów, na którą składają się ojciec Peter, matka Lois, córka Meg, syn Chris, najmłodszy syn Stewie i pies Brian. Co czeka ich w 16. sezonie animacji? Widzów na pewno moc dobrego humoru! Serial nieustannie cieszy się dużym zainteresowaniem. W październiku 2018 roku był najczęściej wybieraną pozycją programową na kanale FOX Comedy.

WSPÓŁCZESNA RODZINA – premiera w poniedziałek, 12 listopada o 19:10. Emisja od poniedziałku do piątku od godz. 18:15 (4 odcinki, 2 nowe)

Jay (Ed O’NeillŚwiat według Bundych) ma dorosłe dzieci, wnuki i atrakcyjną, młodą żonę Glorię (Sofia VergaraGorący pościg), która ma syna z pierwszego małżeństwa. Cały klan Prittched-Dunphy-Tucker jest cudowną, dużą i wielokulturową rodziną. Dorosła córka Jaya, Claire, i jej mąż Phil budują własne życie, podczas gdy ich syn Luke porzuca szkołę, a właściwie odkłada ją na chwilę na bok, bo jak sam mówi, ma inny plan na życie. Córka Alex próbuje połączyć szkołę z życiem towarzyskim, co nie jest takie proste. Natomiast najstarsza Haley nadal żyje w domu próbując i zdobyć karierę i tą jedyną, upragnioną miłość. To jednak nie koniec, bo syn Jaya, Mitchell, i jego mąż Cameron wraz ze swoją niezwykle utalentowaną córką wkraczają w lata szkolne, co przysporzy im wielu problemów.

Tylko w październiku „Współczesna rodzina” przyciągnęła przed telewizory ponad 400k widzów.

Dane: NAM, X 2018, A16-49 SHR%, Programmes; A4+, COV, Reach&Frequency